Видовищний спорт для всіх: у Сєвєродонецьку просто неба відбулась Відкрита першість міста з боротьби самбо

24-05-2019

Вперше просто неба на площі Перемоги 23 травня кожен охочий міг приєднатись до перегляду неперевершеного спортивного дійства - Відкритої першості міста з боротьби самбо серед хлопців та дівчат у Сєвєродонецьку. Захід був присвячений 85-річчю Сєвєродонецька та зібрав чимало глядачів та прихильників цього силового виду спорту.

Відкрив змагання в.о. міського голови, кандидат у майстри спорту з боротьби самбо Вячеслав Ткачук: «Я радий, що сьогодні вперше на цій площі, на цьому спортивному килимі, ми проводимо Першість міста з боротьби самбо на честь його 85-річчя. Саме завдяки праці наших славних хіміків, машинобудівників, підприємців, будівельників, вчителів, лікарів, тренерів сьогодні місто відроджується та розквітає. Дуже пишаюсь, що наше майбутнє покоління, наші чемпіони та призери - перед нами. Вам, учасникам, бажаю перемог і нових досягнень! Вам, шановні тренери та батьки, наснаги, терпіння та успіхів!" - привітав Вячеслав Петрович та запросив всіх на святкування Дня міста на площу Перемоги 26 травня.

Потім Вячеслав Ткачук нагородив тренерів-викладачів Сєвєродонецька, Рубіжного та Лисичанська подяками за вагомий внесок у розвиток фізичної культури та спорту, популяризацію здорового способу життя та активну громадянську позицію та з нагоди святкування 85-ї річниці міста Сєвєродонецька.

Серед сюрпризів були ніжний та граціозний виступ колективу художньої гімнастики під керівництвом Тетяни Науменко

та показовий виступ батальйону поліції особливого призначення ГУНП у Луганській області. Мужні чоловіки наочно продемонстрували прийоми бойового самбо.

Батальйон також отримав подяку від в.о. міського голови Вячеслава Ткачука.

Так, у Першості взяли участь учні спортивних шкіл Сєвєродонецька (КДЮСШ-1), Лисичанська, Рубіжного. На татамі виходили і хлопці, і дівчата. Вагові категорії юнаків 2007 р.н. та молодше: 23 кг, 25 кг, 28 кг, 31 кг, 34 кг, 38 кг, 42 кг, 46 кг, +46 кг.

Головним суддею змагань був Олександр Тарєльник.

Всі хлопці, які виходили на татамі, демонстрували високий рівень підготовки. Короткі за часом двобої були досить видовищними та насичені різними прийомами, від яких глядачі, вболівальники та батьки або затамовували подих, або вибухали гучними оплесками.

Традиційно техніка самбо являє собою дві групи прийомів: бойові та спортивні. Підґрунтям технічного арсеналу самбо служить комплекс найбільш ефективних прийомів захисту і нападу, відібраних з різних видів бойових мистецтв і національної боротьби багатьох народів світу.

Самбо включає найбільш ефективні прийоми і тактики різних видів спортивних єдиноборств, бойових мистецтв і народних видів боротьби: японських дзюдо, джиу-джитсу, сумо, вільно-американської, англійської боротьби, а також елементи фехтування, штикового і рукопашного бою та інше.

Змагання тривали, аж допоки сонце не завершило розфарбовувати кольоровий спортивний килим своїми вечірніми променями.

Вихованці КДЮСШ 1 вкотре гідно виступили на змаганнях. Перші місця вибороли Бутко Мілана, Ярошевич Данило, Шевченко Нікіта, Бєлов Віталій. Срібні медалі у Мартовицького Михайла, Дашдамірова Рамі, Величка Матвія, Кисельова Олега, Лихача Микити. Бронзу завоював Щербак Микита.

Учасники, які посіли І, ІІ та ІІІ місця в своїх вагових категоріях отримали нагороди: медалі та грамоти відділу молоді та спорту. Кубки було вручено командам, які здобули І, ІІ та ІІІ місце в командному заліку. Командою-переможницею стала команда Сєвєродонецька. На другому місці Рубіжне. Лисичанськ посів третю сходинку п’єдесталу.

Кликните по изображению для просмотра в полном размере

Средняя: 5 (2 оценок)