Відкрите обговорення схваленого проекту постанови НКРЕКП «Про встановлення тарифів на відпуск електричної енергії та виробництво теплової енергії ДП «Сєвєродонецька ТЕЦ»

06-02-2018

Згідно з постановою КМУ № 187 від 22.03.2017 року «Про затвердження Положення про покладання спеціальних обов'язків на суб'єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів» відбулося зростання ціни природного газу виробництва теплової енергії для бюджетних установ на 60%. Відповідного корегування потребують тарифи ДП «Сєвєродонецька ТЕЦ» на теплову енергію, що затверджуються на сьогодні виконкомом міської ради.

НКРЕКП України підготувало щодо цього проект постанови про затвердження тарифів ДП «Сєвєродонецька ТЕЦ» на виробництво теплової енергії для бюджетних та інших споживачів та відпуск електричної енергії та ]]>оприлюднило його на своєму сайті]]>. Коригування тарифів планується тільки за рахунок паливної складової та зміни структури товарної продукції.

У відкритому обговоренні схваленого проекту постанови НКРЕКП «Про встановлення тарифів на відпуск електричної енергії та виробництво теплової енергії ДП «Сєвєродонецька ТЕЦ», що відбулося 2 лютого у Києві, взяли участь міський голова Валентин Казаков и директор ДП «Сєвєродонецька ТЕЦ» Олександр Гудим.

Міський голова Валентин Казаков зазначив, що в міському бюджеті не передбачені додаткові кошти для оплати послуг за тарифами, що пропонуються для встановлення. Тому питання включення необхідних коштів потребує додатково розгляду у міській раді. Таким чином, Валентин Казаков запропонував надати час для опрацювання цього питання. Остаточне рішення щодо необхідності зміни тарифів для ДП «Сєвєродонецька ТЕЦ» буде озвучено на відкритому засіданні НКРЕКП.

Директор ДП «Сєвєродонецька ТЕЦ» Олександр Гудим погодився з необхідністю встановлення ДП «Сєвєродонецька ТЕЦ» наступних тарифів з 01 березня 2018 року по 31 грудня 2018 року:

- тариф на відпуск електричної енергії на рівні 349,34 коп. за 1 кВт (без ПДВ);

- тариф на виробництво теплової енергії, що використовуються:

- для виробництва та надання населенню послуг з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води – 1125,61 грн. за 1 Гкал (без ПДВ);

- для виробництва та надання установам, які фінансуються за рахунок державного і місцевих бюджетів, послуг з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води – 1963,50 грн. за 1 Гкал (без ПДВ);

- іншим споживачам – 1739,76 грн. за 1 Гкал (без ПДВ).

Згідно з Протоколом відкритого обговорення, вирішено винести на засідання НКРЕКП, що проводиться у формі відкритого слухання, питання щодо встановлення тарифів на відпуск електричної енергії та виробництво теплової енергії ДП «Сєвєродонецька ТЕЦ» на 2018 рік.

На підставі постанови НКРЕКП про затвердження тарифів ДП «Сєвєродонецька ТЕЦ» на виробництво теплової енергії для бюджетних та інших споживачів та відпуск електричної енергії після її прийняття буде підготовлено проект рішення виконкому міської ради про перегляд тарифів на відпуск теплової енергії для бюджетних установ та інших споживачів.

Запрошуємо громадян та підприємства міста взяти участь в обговоренні цього питання – пропозиції надавати до Департаменту економічного розвитку міської ради. Електронна адреса: ekonomikaatsed-rada [dot] gov [dot] ua.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськості міськради