Відкрита першість міста Сєвєродонецька з боксу пам’яті Василя Хрисанкова

26-12-2018

21-22 грудня 2018 року в м. Сєвєродонецьку на базі КДЮСШ 1 відбулася відкрита першість міста Сєвєродонецька з боксу пам’яті Василя Хрисанкова.

У турнірі взяли участь  8 команд: 3 команди з Сєвєродонецька, команда Лисичанська, 2- з Рубіжного, та 2 з Кремінної. Усього – понад 90 боксерів.

Боксери КДЮСШ 1 показали кращій результат. За підсумками змагань КДЮСШ 1 у командному заліку посіла 1 місце, обігнавши команди з Лисичанська (2 місце) та Рубіжного (3 місце).

Федерація боксу в Луганській області за 1 місце подарували команді КДЮСШ 1 боксерський мішок! Також від Федерації боксу грошові нагороди отримали спортсмени у таких номінаціях: краща техніка - вихованець КДЮСШ 1Сєбєлєв Гліб та кращий бій - Погорєлов Артемій.

1 місця посіли вихованці КДЮСШ 1: Тельнов Владислав, Дмитренко Богдан, Кузнєцов Данило, Ануфрієв Данило, Сєбєлєв Гліб, Жусь Владислав, Римарчук Микита, Шликов Кирило, Чичулін Данило, Пригода Артем, Погорєлов Артемій, Луньов Микита, Рабочий Давид і Тищенко Артур.

2 місця: Курочка Єгор, Дроздов Олексій, Суворов Іван, Журавльов Влад.

Тренери: Вадим Слєпньов та Сергій Рижий.