Відбулося засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій, інших соціальних виплат, з питань легалізації зайнятості та оплати праці населення

10-11-2017

Минулого тижня відбулося засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій, інших соціальних виплат, з питань легалізації зайнятості та оплати праці населення.

На засіданні був присутній в.о. першого заступника міського голови Сергій Зарецький.

Одним з нагальних питань, які розглядалися на комісії, було питання  погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах-боржниках міста, а саме:

• ПрАТ “Сєвєродонецьке  об'єднання “Азот”;
  • Профспілкова організація ПрАТ “Сєвєродонецьке об'єднання “Азот ”;
  • ПрАТ “Армопласт”.

На засіданні комісії був присутній голова  профспілкової організації ПрАТ   «Сєвєродонецьке  об'єднання  “Азот» Валерій Черниш, який повідомив, що підприємство вийшло з режиму простою, поновлено виробництво аміачної селітри, робітникам виплачено заборгованість заробітної плати за серпень та вересень 2017 року, також аванс за жовтень.

Станом на 01.10.2017 р. сума  заборгованості на ПрАТ «Сєвєродонецьке  об'єднання “Азот» становить  83920,2 тис. грн., що на 2249,9 тис. грн. меньше ніж станом на 01.09.2017 р.

Керівнику ПрАТ “Армопласт” неодноразово було направлено листи з запрошенням взяти участь у засіданні комісії. Але керівником підприємства запрошення  щодо участі в засіданні комісії у черговий раз було проігноровано. Станом на 31.10.2017 р. на підприємстві виплачено 189,8 тис. грн. заборгованості заробітної плати, залишок становить 489 тис. грн.

В.о. першого заступника міського голови Сергій Зарецький запропонував голові профспілкової організації ПрАТ «Сєвєродонецьке  об'єднання  “Азот» Валерію Чернишу надати списки працівників “Азоту”, яким не повністю виплачено заборгованість із заробітної плати, до організацій-навдавачів житлово-комунальних послуг, щоб не допустити відмови у призначенні субсидій або припинення їх надання цим особам. Сергій Зарецький також зазначив, що наступне засідання комісії треба призначити на 20 листопада.

Відділ внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю міськради