Відбулося засідання балансової комісії

26-06-2019

25 червня в приміщенні Сєвєродонецької міської ради відбулося засідання балансової комісії з аналізу фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств, установ та організацій територіальної громади м. Сєвєродонецька за 2018 рік під головуванням заступника міського голови, начальника Фонду комунального майна Сєвєродонецької міської ради  Олександра Ольшанського, на якому розглянуто фінансово-господарську діяльність СДЮК «Юність».

Враховуючи перебування директора СДЮК «Юність» Нехаєвої О.М. на черговому лікарняному, комісія за пропозицією голови комісії Олександра Ольшанського прийняла рішення розглянути результати фінансово-господарської діяльності даної установи за 2018 рік в присутності заступника директора СДЮК «Юність» Андрія Архипова.

Андрій Архипов звітував перед комісією про виконання СДЮК «Юність» пропозицій балансової комісії, затверджених рішенням виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради від 25 червня 2018 року № 397 «Про результати роботи балансової комісії з аналізу фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств, установ та організацій територіальної громади м. Сєвєродонецька за 2017 рік». Однак, комісією було відмічено невиконання директором СДЮК «Юність» рішення виконавчого комітету.

Голова комісії Олександр Ольшанський зауважив, що згідно із розпорядженням міського голови від 17.01.2019 року № 28 у зв’язку із невиконанням директором  СДЮК «Юність» Нехаєвою О.М. рішення виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради від 25 червня 2018 року № 397, обов’язків, передбачених Контрактом та Статутом установи до керівника установи було застосовано дисциплінарне стягнення  у вигляді догани за порушення трудової дисципліни.

Розглянувши результати фінансово-господарської діяльності установи за 2018 рік та заслухавши звіт, підготовлений директором СДЮК «Юність» Нехаєвою О.М., про ефективність управління установою, беручи до уваги невиконання покладених на керівника установи функцій та обов’язків, передбачених Контрактом та чинним законодавством України, комісія вирішила діяльність СДЮК «Юність» та директора установи Нехаєвої О.М. за 2018 рік визнати незадовільною, у зв’язку із невиконанням рекомендацій балансової комісії за попередній рік, які директору СДЮК «Юність» рішенням виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради від 29.01.2018 року № 28 було доручено виконати у 2018 році, рекомендувати міському голови достроково розірвати Контракт про призначення на посаду директора комплексної позашкільної навчально-виховної установи «Сєвєродонецький дитячо-юнацький комплекс «Юність» із Нехаєвою О.М.

Фонд комунального майна

Средняя: 5 (2 оценок)