Відбулося засідання 25-ї (позачергової) сесії міської ради

07-02-2017

6-го лютого відбулося пленарне засідання 25-ї (позачергової) сесії Сєвєродонецької міської ради VII скликання.

Зокрема, на ньому депутати за зверненням військового комісара Сєвєродонецького міського військового комісаріату О.В. Чехути створили робочу групу для вирішення наступних питань: налагодження взаємодії організацій, підприємств та установ різних форм власності щодо агітації, рекламування військової служби за контрактом; розміщення, харчування та бойової злагодженості загонів територіальної оборони міста; взаємодії з підприємствами житлово-комунального господарства щодо оповіщення військовозобов’язаних та призовників до військового комісаріату; розмежування функцій з організації територіальної оборони між обласними та міськими структурами тощо.

Затвердили депутати й текст звернення до сєвєродончан із закликом приєднатися до допомоги постраждалим внаслідок бойових дій мешканцям Авдіївки Донецької області та населених пунктів, розташованих на лінії розмежування в Луганській області. Містянам пропонують перерахувати одноденний заробіток на розрахунковий рахунок Червоного Хреста за вказаними реквізитами або приносити гуманітарну допомогу у відповідні пункти прийому.

«Сєвєродонецька міська рада звертається до колективів підприємств, організацій, установ, акціонерних товариств, банківських та комерційних структур, промислових організацій, приватних підприємців, населення, волонтерів з числа молоді, до широкого кола громадськості та всіх небайдужих людей перерахувати одноденний заробіток на допомогу постраждалим жителям за наступними реквізитами:

Організація Товариства Червоного Хреста

р/р 26006000107614

код ЄДРПОУ 02940121

МФО 300023 ПАТ «Укрсоцбанк»

з поміткою «Допомога від Сєвєродонецька»

Крім того, Сєвєродонецька міська рада закликає приєднатись усіх до збору допомоги постраждалим мешканцям (продуктів харчування, одягу, взуття, медичних препаратів, засобів гігієни, постільної білизни, ковдр, обігрівачів, миючих засобів тощо).

Пункти прийому знаходяться за адресами:

1. Сєвєродонецька міська рада (бульвар Дружби Народів, 32);
  2. Сєвєродонецька міська організація Червоного Хреста України (пр. Центральний, 17, гуртожиток ВПУ № 24, тел./факс: (06452) 4-11-33, т.м.: +38(095)3942629, +38(093)5504386, +38(098)4020051);
  3. Благодійний фонд «Крила Надії» (вул. Донецька, 37а/7/1, т.м. +38(099)5279496);
  4. Громадська організація «Сєвєродончани» (пр. Центральний, 25);
  5. Міський Палац культури (пр. Хіміків, 28).

Допомога приймається щоденно з 9.00 до 17.00 год. Уточнення за вищезазначеними телефонами.

Будь-який Ваш внесок може зберегти здоров’я або врятувати життя постраждалих!», - говориться в зверненні.

Ще одним рішенням внесені зміни до рішення 24–ї сесії Сєвєродонецької міської ради VII скликання від 26.01.2017р. № 1204 «Про затвердження  структури та загальної чисельності виконавчих органів Сєвєродонецької міської ради на 2017 рік». Депутати вирішили перейменувати відділ у справах переселенців та об’єднання громад міської ради у відділ з соціально-гуманітарних питань та ВПО міської ради, а департамент економічного розвитку та торгівлі міської ради - у департамент економічного розвитку міської ради.

Усі питання порядку денного були розглянуті, і сесія була оголошена закритою.

"СВ"