Відбулося заключне засідання балансової комісії

23-05-2019

21 травня під головуванням заступника міського голови, начальника Фонду комунального майна Сєвєродонецької міської ради Олександра Ольшанського відбулося заключне засідання балансової комісії з аналізу фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств, установ та організацій територіальної громади м. Сєвєродонецька за 2018 рік.

Комісією розглянута фінансово-господарська діяльність за 2018 рік:

• Сєвєродонецького міського Центру соціальних служб для сім´ї, дітей та молоді Сєвєродонецької міської ради;
  • Служби у справах дітей Сєвєродонецької міської  ради;
  • Дитячо-юнацької спортивної школи водних видів спорту «Садко»;
  • УКВ «Волейбольний клуб «Сєвєродончанка».

Директор Сєвєродонецького міського Центру соціальних служб для сім´ї, дітей та молоді Сєвєродонецької міської ради Людмила Мінайлова доповіла, що протягом 2018 року функціональна сфера діяльності Центру була розширена шляхом надання нових послуг: патронату, наставництва, медіації та надання висновків з метою оформлення статусу «діти-війни». Директор Центру акцентувала увагу на тому, що у 2018 році були укладені Угоди про співпрацю та залучено до роботи міський відділ пробації, міський центр зайнятості, КНП "Сєвєродонецький центр первинної медико-санітарної допомоги", БФ «Восток SOS», Благодійний Фонд «СОС Дитяче містечко», БФ «Спасемо Україну», Центр надання вторинної безкоштовної правової допомоги та інші.

Начальник Служби у справах дітей Сєвєродонецької міської ради Юлія Кочина навела деякі статичні данні роботи служби: «На первинний облік дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, протягом поточного періоду 2018 року поставлено 28 дітей, а знято за різних підстав 17 дітей. У м. Сєвєродонецьку вживаються вичерпні заходи щодо влаштування дітей – сиріт та дітей, що залишилися без піклування батьків, до сімейних форм виховання. Протягом 2018 року опіку та піклування встановлено над 20 дітьми, 8 дітей влаштовано до прийомних сімей та ДБСТ Луганської області, 31 дитину усиновлено, 6 дітей влаштовано до інтернатних закладів, а 2 дитини влаштовано до дитячого будинку. Також потрібно зазначити, що на виконання чинного законодавства, а саме Постанови КМУ № 268 від 05.04.2017 р. «Про затвердження Порядку надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів» службою прийнято від мешканців нашого міста та переселенців 1370 комплектів документів, щодо надання дітям відповідного статусу. З даного приводу підготовані та надані на розгляд виконкому 376 проектів відповідних рішень».

Є чим пишатися і Дитячо-юнацькій спортивній школі водних видів спорту «Садко». Директор школи Олександр Ханювченко підкреслив: «У 2018 році в школі відкрито: 20 груп початкової підготовки, 12 груп базової підготовки, 4 групи спеціалізованої підготовки, 3 групи підготовки до вищої спортивної майстерності. Загальна кількість учнів школи становить 395 осіб, оздоровлено в спортивно-оздоровчих групах близько 3400 осіб. В 2018 році з загальної кількості спортсменів школи мають розряди: 1 спортивний розряд – 18 спортсменів, кандидата в майстри спорту КМС – 14, майстра спорту України МС У – 4, майстра спорту міжнародного класу МСМКУ – 2. Підготовлено 72 спортсменів юнацького, другого та третього розрядів, 16 - першого розряду, 9 – КМС У, 2 – МС У, 1 – МСМК України. До складу збірної команди України з підводного спорту входять 13 учнів школи, з них: 1 – до основного складу, 8 – кандидати, 4 – резерв збірної команди України. Вихованці та спортсмени школи протягом 2018 року гідно виступали як на національних, так і на міжнародних змаганнях».

За підсумками роботи у 2018 році діяльність Сєвєродонецького міського Центру соціальних служб для сім´ї, дітей та молоді Сєвєродонецької міської ради, Служби у справах дітей Сєвєродонецької міської  ради, Дитячо-юнацької спортивної школи водних видів спорту «Садко» визнано задовільною; діяльність УКВ «Волейбольний клуб «Сєвєродончанка» прийнято до відома.

Наприкінці засідання балансової комісії її голова Олександр Ольшанський подякував всім членам комісії за плідну роботу, надані рекомендації та пропозиції стосовно покращення фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств, установ та організації територіальної громади м. Сєвєродонецька. Голова комісії наголосив, що розгляд інформації про результати фінансово-господарської діяльності СДЮК «Юність» за 2018 рік буде здійснено у присутності безпосередньо директора комплексу Олени Нехаєвої, після виходу останньої з лікарняного, на додатковому засіданні балансової комісії.

Олександр Ольшанський зауважив, що всі висновки та пропозиції балансової комісії щодо поліпшення фінансово - господарської діяльності комунальних підприємств, установ та організації м. Сєвєродонецька будуть спрямовані на розгляд виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради.

Средняя: 5 (2 оценок)