Відбулося дев`яте пленарне засідання 31-ї (позачергової) сесії Сєвєродонецької міської ради

07-11-2017

6 листопада відбулося дев`яте пленарне засідання 31-ї (позачергової) сесії Сєвєродонецької міської ради. Провів його міський голова Валентин Казаков.

На початку засідання депутати вшанували хвилиною мовчання пам'ять трагічно загиблого депутата міської ради С.В.Самарського.

Під час засідання депутати розглянули та затвердили близько ста проектів рішень. Передусім, вони стосувалися земельних питань.

Питання щодо звіту міського голови та його заступників обговорювали особливо жваво. Зокрема, звіт міського голови депутати взяли за основу.

Сесію оголошено закритою. Міський голова Валентин Казаков зазначив, що про проведення наступної сесії буде повідомлено додатково.

Відділ внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю

Сєвєродонецької міської ради