Відбулося чергове засідання виконкому

17-05-2017

Чергове засідання виконкому Сєвєродонецької міської ради відбулося 16 травня. На порядку денному стояло 35 питань.

Зокрема, члени виконкому прийняли рішення про затвердження графіку прийому суб'єктів звернення державними реєстраторами сектору реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень відділу адміністративних послуг міської ради у Центрі надання адміністративних послуг у м. Сєвєродонецьку.

Одне з питань стосувалося організаційного та фінансового забезпечення оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2017 року. Виконком зокрема вирішив затвердити мережу дитячих закладів  оздоровлення та відпочинку. До неї увійшли табори з денним перебуванням при 20-ти ЗНЗ відділу освіти та на базі СМ ЦДЮТ, при 3-х КДЮСШ відділу молоді та спорту, при СДЮСТШ ВВС «Садко» та 5-ти клубах за місцем проживання СДЮК «Юність», а також наметові містечка ГО «Луганський обласний осередок Всеукраїнської дитячо-патріотичної організації «Майбутнє України» і ГО «Міський клуб спортивного туризму «Пілігрим». З цього питання, у тому числі, затверджено склад Координаційної ради з питань оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2017 року, Положення про порядок підбору та направлення дітей на відпочинок та оздоровлення у 2017 році, склад робочої групи для оперативного вирішення питань оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2017 року та ін.

Також виконкомом прийнято рішення про проведення міських заходів, присвячених 83-й річниці з Дня заснування міста Сєвєродонецька та Дня хіміка. Цього року День міста відзначатиметься 27 травня. Затверджено склад організаційного комітету, план проведення міських заходів і кошторис. Цього разу члени виконкому приділили детальну увагу кошторису, урізавши деякі витрати.

Члени виконкому затвердили заходи з підготовки житлового фонду, об’єктів соцкультпобуту та інженерних комунікацій міста до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років, а також склад штабу з контролю за ходом виконання цих заходів.

Прийнято рішення про надання одноразової матеріальної допомоги 348 громадянам, які тимчасово відчувають матеріальну скруту. Загальна сума допомоги 439 700 грн. Прийнято також подібне рішення про надання одноразової матеріальної допомоги 305 громадянам, які тимчасово відчувають матеріальну скруту та громадянам, яким виповнилося 100 і більше років. Загальна сума допомоги 270 300 грн.

Серед інших розглянуті й прийняті рішення про встановлення режиму роботи деяких об’єктів; рішення з житлових питань; про дозвіл на видалення зелених насаджень; про надання дозволу та продовження терміну дії дозволів на розміщення зовнішньої реклами; надання містобудівних умов та обмежень забудови земельних ділянок; надання матеріальної допомоги на поховання; опіку над недієздатними особами; захист прав малолітніх тощо.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Сєвєродонецької міської ради