Відбулося чергове засідання виконкому

16-08-2017

На черговому засіданні виконкому Сєвєродонецької міської ради, що відбулося 15 серпня, розглядалося понад 100 питань. Провів засідання міський голова Валентин Казаков.

Зокрема, члени виконкому розглянули проект рішення міської ради «Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік», де серед іншого зазначені питання виділення коштів на проведення капітального ремонту системи опалення у приміщені Національної поліції та на впровадження системи відеоспостереження у місті на 2017 рік. З відповідними змінами виконком схвалив проект рішення міської ради «Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік» з подальшим винесенням його на розгляд міської ради.

На засіданні прийнято рішення про проведення чергового призову громадян України на строкову військову службу до Національної гвардії України. Цим рішенням у тому числі затверджено склад міської призовної комісії, план проведення та забезпечення заходів з організації призову на строкову військову службу громадян 1990-1999 років народження у серпні 2017 року.

Одне з питань стосувалося підсумків допризовної підготовки у 2016-2017 навчальному році і планах основних заходів на 2017-2018 навчальний рік. Виконкомом вирішено інформацію про роботу міського військового комісаріату, відділу освіти та навчальних закладів міста з допризовної підготовки та військово-патріотичного виховання молоді взяти до відома, а також затвердити план основних заходів з допризовної підготовки навчальних закладів міста на 2017-2018 навчальний рік

Також виконкомом затверджено перелік адміністративних послуг, які надаються у Центрі надання адмінпослуг у м. Сєвєродонецьку та його територіальному підрозділі, у новій редакції. Їх кількість відповідно до рішення дорівнює 146.

Крім того, члени виконкому затвердили склад Комітету з розробки «Плану місцевого економічного розвитку міста Сєвєродонецька в рамках ініціативи ЄС «Мери за економічне зростання».

Прийнято рішення про надання одноразової матеріальної допомоги 162 громадянам, які тимчасово відчувають матеріальну скруту. Загальна сума допомоги 146 000 грн.

На засіданні затверджено інформаційні й технологічні картки адміністративних послуг, які надаються у ЦНАПі у м. Сєвєродонецьку, у новій редакції; блок рішень про затвердження складу деяких комісій; про проведення міських заходів; блок рішень з земельних і житлових питань.

Також виконкомом прийнято рішення про призначення громадських слухань. Згідно з рішенням громадські слухання призначено на 28 серпня 2017 року о 14.00 в залі засідань міської ради (ІІI поверх) за адресою: бульвар Дружби народів, 32, на тему «Ситуація, що склалася навколо ДП «Сєвєродонецька ТЕЦ». На громадські слухання запрошуватиметься керівництво Луганської обласної державної адміністрації, ДП «Сєвєродонецька ТЕЦ», депутати Сєвєродонецької міської ради, представники ЗМІ, члени громадської ради при Сєвєродонецькій міській раді. Оголошення про проведення слухань та інформація про місце, дні і години, коли члени територіальної громади міста можуть ознайомитися з матеріалами, що виносяться на слухання, буде оприлюднено у ЗМІ найближчим часом.

Серед інших розглянуті й прийняті рішення про перерозподіл видатків бюджету; встановлення режиму роботи та визначення адрес деяких об’єктів; надання дозволу та продовження терміну дії дозволу на розміщення зовнішньої реклами; надання матеріальної допомоги на поховання; захист прав малолітніх тощо.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Сєвєродонецької міської ради