Відбулося чергове засідання балансової комісії

14-05-2018

11 травня 2018 року в приміщенні Сєвєродонецької міської ради під головуванням начальника Фонду комунального майна міськради Олександра Ольшанського відбулося чергове засідання балансової комісії з аналізу фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств, установ та організацій територіальної громади м. Сєвєродонецька за 2017 рік.

Комісією розглянуто результати фінансово-господарської діяльності таких підприємств та організацій територіальної громади м. Сєвєродонецька за 2017 рік:

• МКП «Редакція міської суспільно-політичної газети «Сєвєродонецькі вісті»;
  • Відділу освіти Сєвєродонецької міської ради;
  • Сєвєродонецького міського Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді  Сєвєродонецької міської ради;
  • КП «Землевпорядник»;
  • КП «Сєвєродонецьке бюро технічної інвентаризації».

За результатами засідання фінансово-господарську діяльність МКП «Редакція міської суспільно-політичної газети «Сєвєродонецькі вісті» вирішено прийняти до відома та надано доручення в місячний термін підготувати програму щодо розвитку підприємства.

Фінансово-господарську діяльність Відділу освіти Сєвєродонецької міської ради, Сєвєродонецького міського Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, комунальних підприємств «Землевпорядник» та «Сєвєродонецьке бюро технічної інвентаризації» визнано задовільною.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю міськради,

Фонд комунального майна міськради