Відбулося 39-е засідання виконкому

03-11-2016

2 листопада пройшло 39-е засідання виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради VII скликання.

Розглянуто та затверджено кілька «житлових» питань: про постановку громадян на квартирний облік  та до черги на одержання жилої площі у гуртожитках, про зміну правового режиму на жилу площу, про зняття з квартирного обліку та з черги на одержання жилої площі у гуртожитках, про надання жилої площі у гуртожитках.

Прийняли члени виконкому й рішення про надання одноразової матеріальної допомоги. Ним, зокрема, передбачено надання коштів від 100 до 1000 гривень 62 особам, які тимчасово відчувають матеріальну скруту, загальною сумою 38 900 грн. Також виділено допомогу на поховання шістьом особам по 300 грн. кожній.

Крім того, встановлено режим роботи деяких об'єктів, визначено адресу вбудованого приміщення салону-перукарні та затверджено склад міської комісії з питань евакуації.

У фінальній частині засідання члени виконкому розглянули та затвердили низку проектів рішення в сфері опіки над неповнолітніми.

Відділ внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю Сєвєродонецької міської ради