Відбулося 3-є засідання виконкому

25-01-2017

24 січня відбулося 3-є засідання виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради VII скликання.

На ньому, зокрема, встановлено тариф на теплову енергію для бюджетних установ, яку поставляє ТОВ «ЕКОТЕХ».

Визначена адреса комплексу будівель та споруд, а також нежитлового об’єкта. Надана можливість підприємству містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки для реконструкції будівель та споруд Сєвєродонецького консервного заводу під виробництво рідких добрив.

Затверджено склад тимчасової комісії з питань погашення заборгованості з заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій, інших соціальних виплат та з питань легалізації зайнятості та оплати праці населення.

Затверджено склад оргкомітету, кошторис та план міських заходів, присвячених 74-ій річниці з дня визволення м. Сєвєродонецька від німецько-фашистських загарбників.

Встановлено двоставковий тариф на теплову енергію та послуги децентралізованого опалення, що поставляє ТОВ «ДЕМ І К» для бюджетної установи м. Сєвєродонецька – Сєвєродонецький ізолятор тимчасового утримання.

Розглянута та затверджена низка питань в сфері опіки над неповнолітніми.

Відділ внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю Сєвєродонецької міської ради