Відбулося 18-те засідання виконкому

09-06-2016

8 червня пройшло 18-те засідання виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради. Порядок денний містив п’ятнадцять питань.

Першим члени виконкому розглянули проект рішення міської ради «Про внесення змін до джерел фінансування та видаткової частини міського бюджету на 2016 рік». Ним передбачено збільшити видаткову частину бюджету на 2016-ий рік комунальним фондам на 1 425 090 гривень. Ці гроші, передусім, повинні піти на погашення заборгованостей робітникам комунальних підприємств. Члени виконкому підтримали цю пропозицію, і для остаточної її реалізації необхідно винести її на розгляд сесії міської ради.

Також під час засідання члени виконкому розглянули питання про встановлення в місті наметів Церкві Христа Спасителя християн віри євангельської м. Сєвєродонецька. Присутні прийняли рішення дозволити Церкві Христа Спасителя християн віри євангельської м. Сєвєродонецька виставляти намети по п'ятницях та суботах з 10-00 до 13-00 за адресами: просп. Хіміків, 32 (район Центрального ринку) та вул. Танкістів, 17 (район магазину «Сім’я») з 08 червня 2016 року по 31 грудня 2016 року.

Ще одним питанням порядку денного стояло виділення матеріальної допомоги містянам, які тимчасово відчувають матеріальну скруту. Відповідним проектом передбачено виділення фінансової допомоги 149-ом особам в розмірі від 100 до 1000 гривень в залежності від побутово-матеріального стану загальною сумою 57 150 гривень. Члени виконкому підтримали цю пропозицію. Проголосували присутні й за виділення допомоги на поховання однієї особи в розмірі 300 грн.

Також члени виконкому затвердили персональний склад ради з питань створення та діяльності об’єднань співвласників багатоквартирного будинку. Головою ради став заступник Сєвєродонецького міського голови О.Ю. Кузьмінов, заступником голови ради - начальник Управління житлово-комунального господарства міської ради О.В. Бондаренко, секретарем - в. о. директора КПЖ «Злагода», координатор секторурозвитку ОСББ, реформування ЖКГ та економічного аналізу Р.О. Красюк. До складу ради увійшли: головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства Управління ЖКГ міської ради М.М. Коцаревська, спеціаліст сектору розвитку ОСББ, реформування ЖКГ та економічного аналізу А.Я. Чижик, голова правління ОСББ «Сім А», управляючий ОСББ «Гвардійський, 48», ОСББ «Гагаріна, 117-А», «Курчатова, 15» О.О. Подоляка (за згодою), голова правління ОСББ «Сєвєродонецька «Берегиня», управляюча ОСББ «Сєвєродонецька «Надія», ОСББ «Наука-Центр», ОСББ «Сонячне світло», ОСББ «Комфорт-9» В.О. Холодова (за згодою), голова правління ОСББ «Мир-20»Г.І. Шикалов (за згодою), голова правління ОСББ «Фенікс-26» В.О. Любченко (за згодою), голова правління ОСББ «Веста Сєвєродонецьк»Т.Ю. Бєляєва (за згодою), голова правління ОСББ «Адоман» Т.А. Пономарьова (за згодою), а також депутати Сєвєродонецької міської ради А.Ю. Височин (за згодою), Г.О. Акулов (за згодою) та Г.В. Мєзєнцев (за згодою).

Також цим рішенням затвердження Положення про раду, її функції та організацію роботи. Зокрема, рада повинна розглядати проблемні питання, які виникають у ініціативних груп під час створення ОСББ в житлових будинках міста, надавати практичну допомогу у вирішенні цих питань; Розглядати спірні питання, які виникають у активно функціонуючих ОСББ в процесі здійснення фінансово-господарської діяльності об’єднань із житлово-комунальними підприємствами міста, надавати практичної допомоги у вирішенні цих питань; здійсненювати консультативно - дорадчі функції з питань створення та діяльності ОСББ; розробляти стратегії міста в напрямку створення та сприяння діяльності ОСББ і в подальшому виносити її на розгляд депутатів Сєвєродонецької міської ради; вчиняти та поширювати позитивний вітчизняний досвід розвитку ОСББ.

Під час засідання члени виконкому своїм позитивним рішенням надали можливість ТОВ "Гефест. ЛТД" містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки для реконструкції автозаправної станції з розміщенням стаціонарного заправника газу (СЗГ-10) за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Богдана Ліщини, 37-ж. Також розглянули та підтвердили два проекти рішення щодо надання будівельних паспортів на проведення будівельних робіт громадянам.

Внесли зміни члени виконкому й у Графік ведення особистого прийому керівництва міської ради, а також розглянули та підтримали проект рішення щодо проведення міських заходів з нагоди Дня скорботи і вшанування пам`яті жертв війни в Україні, який відзначається 22 червня.

Також в порядку денному було кілька питань щодо встановлення режиму роботи приватним публічним фірмам, які здійснюють свою діяльність на території міста.

У фінальній частині засідання члени виконкому розглянули кілька питань, які стосуються опіки над неповнолітніми. Ці проекти рішення не підлягають оприлюдненню.

Відділ внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю Сєвєродонецької міської ради