Відбулося 17-те засідання виконкому

01-06-2016

31 травня в Сєвєродонецьку пройшло 17 засідання виконавчого комітету міської ради. На порядок денний було винесено 7 питань.

Першим члени виконкому розглянули проект рішення «Про порядок передачі робочих проектів, проектно-кошторисної документації, експертних звітів до відділу капітального будівництва міської ради». Цей проект передбачає та регулює відносини між розпорядниками бюджетних коштів та відділом капітального будівництва міськради. Наприклад, в одному з пунктів цього питання передбачається, що всі розпорядники бюджетних коштів мають «питання розробки робочих проектів, проектно-кошторисної документації по напрямкам роботи обов’язково попередньо погоджувати з начальником відділу капітального  будівництва міської ради», а відділ капітального будівництва повинен «своєчасно надавати пропозиції  керівництву міської ради, виконавчому комітету, керівникам структурних підрозділів про наявність повного пакету документів для участі в інвестиційних конкурсах, як за рахунок державного бюджету, так і міжнародних організацій». Запропонований проект був підтриманий членами виконкому.

Наступним рішенням присутні затвердили новий склад спостережної комісії при виконкомі Сєвєродонецької міськради. Згідно з цим рішенням, головою комісії призначено заступника міського голови Андрія Анатолійовича Гавриленка, секретарем - начальника відділу з соціально-гуманітарних питань Олену Анатоліївну Касьяненко. Членами цієї комісії призначені: директор Сєвєродонецького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Людмила Іванівна Міняйлова, начальник Управління праці та соціального захисту населення Наталія Вікторівна Василенко, головний спеціаліст відділу з юридичних та правових питань департаменту з юридичних питань та контролю Юлія Сергіївна Шорохова, головний спеціаліст відділу з питань соціального захисту осіб пільгової категорії та сім’ї УПтаСЗН Ніна Володимирівна Манахова, начальник відділу організації працевлаштування населення міського центру зайнятості Людмила Миколаївна Трет’якова, заступник начальника управління охорони здоров’я Сергій Володимирович Болібок, голова громадської організації «Ветерани Чорнобиля»  м. Сєвєродонецька Алевтина Аркадіївна Фіалковська, голова правління громадської організації «Сєвєродонецька молодіжна рада» Кирило Володимирович Дубровін, голова  Сєвєродонецької міської громадської організації Товариства Червоного Хреста України Андрій Олександрович Яцечко, голова громадської організації «САМІ» Вадим Олександрович Любченко.

Члени виконкому також розглянули три питання, які врегульовують взаємовідносини ОСББ «Гагаріна, 117-А», «Курчатова, 15», «Веста Сєвєродонецьк» із житлово-комунальними підприємствами. Зокрема, в них передбачено припинення надання послуг ЖКП «Житлосервіс «Світанок» з утримання будинків вищезазначених ОСББ, вжиття заходів по стягненню заборгованості за надані послуги з утримання будинку та прибудинкових територій, яка склалася на 01.06.2016 р. Ознайомившись з проектами, члени виконкому одноголосно ухвалили ці рішення.

Розглянули та підтримали члени виконавчого комітету й питання про передачу майна (системного блоку та монітору) з балансу Служби у справах дітей Сєвєродонецької міської ради на баланс відділу культури Сєвєродонецької міської ради.

Останнім члени виконкому розглянули питання, пов’язане з опікунством над малолітньою дитиною.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю міської ради