Відбулося 10-те засідання виконкому

05-04-2017

5 квітня відбулося 10-те засідання виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради під головуванням міського голови Валентина Казакова. Порядок денний містив 11 питань.

Першим члени виконкому розглянули питання «Про встановлення тарифів на послуги СДЮСТШ ВВС «Садко» на 2017 рік». Після розгляду та дискусії члени виконкому вирішили відправити це питання на доопрацювання.

Також на засіданні члени виконкому ухвалили рішення «Про проведення міських заходів, присвячених Дню Чорнобильської трагедії», яким затверджено склад оргкомітету, кошторис та план заходів до 26 квітня.

Декілька питань порядку денного стосувалися виділення матеріальної допомоги містянам, які тимчасово відчувають матеріальну скруту, та громадянам, яким виповнилося 100 і більше років. Зокрема, проектом передбачалося виділення фінансової допомоги 329 особам у розмірі від 200 до 4 600 тис. грн. в залежності від побутово-матеріального стану на загальну суму 396 300 грн. Спочатку більшість членів виконкому зірвала голосування, але вже потім під тиском громадськості виконком таки проголосував за цю пропозицію. Також прийнято рішення про надання чотирьом громадянам матеріальної допомоги на поховання.

Члени виконкому затвердили новий склад та Положення тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій, інших соціальних виплат, з питань легалізації зайнятості та оплати праці населення. Так, головою комісії став В.В. Казаков, а секретарем – Л.А. Гордієнко, начальник відділу праці УПтаСЗН міськради.

Згідно з Наказом Мінрегіону було прийнято рішення про встановлення розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва (нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту, технічного переоснащення та поточного ремонту) об’єктів, що споруджуються із залученням коштів бюджету міста, коштів підприємств, установ та організацій, що належать до комунальної власності міста, у розмірі 5200 грн.

Розглянуто й питання, що стосуються надання жилих приміщень та житлової площі у гуртожитках, про постановку до черги на одержання житлової площі у гуртожитках, а також стосовно захисту прав дітей тощо.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю