Відбулось засідання виконкому

20-03-2018

На черговому засіданні виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради, яке 20 березня провів виконуючий обов’язки міського голови Ігор Слєсарєв, розглядалося більше 10 питань.

На початку засідання Ігор Слєсарєв вручив Артуру Чернову посвідчення Майстра спорту України з кікбоксингу. Цей хлопець здобув 4 золотих медалі на Чемпіонатах Світу з кікбоксингу WPKA.

Виконуючий обов’язки міського голови Ігор Слєсарєв звернувся до юнака: «Вітаю та бажаю не зупинятися на досягнутому, здобути у майбутньому звання Майстра спорту міжнародного класу, і також достойно представляти наше місто і Україну на змаганнях міжнародного рівня».

Зокрема, члени виконкому розглянули зі змінами та схвалили проект рішення міської ради "Про внесення змін до міського бюджету на 2018 рік". Керуючий справами виконкому Юрій Журба нагадав, що бюджетні питання розглядаються спочатку виконком, а вже схвалений проект у подальшому виноситься на сесію міської ради.

Внесено зміни до рішення виконкому «Про стан військового обліку військовозобов’язаних і призовників у місті Сєвєродонецьку в 2017 році та завдання на 2018 рік» щодо складу комісії з питань перевірки стану ведення військового обліку в селищних радах, на підприємствах, установах та організаціях міста Сєвєродонецька на 2018 рік. Комісію тепер очолює перший заступник міського голови Ігор Слєсарєв.

Члени виконкому тривалий час обговорювали проект рішення про встановлення тарифу на послуги з перевезення пасажирів міським електротранспортом. Керуючий справами виконкому Юрій Журба прокоментував прийняте рішення так: «Виконавчий комітет прийняв рішення з 01 квітня 2018 року встановити тариф на послугу з перевезення пасажирів тролейбусами, в розмірі 3,00 грн., за разовий проїзд одного пасажира. А вартість абонементних білетів для громадян  на проїзд в тролейбусі у розмірі 180,00 грн. на місяць. Хоча від самого початку у запропонованому проекті рішення тариф за разовий проїзд одного пасажира встановлювався в розмірі 4,00 грн., а вартість абонементних білетів - 240,00 грн. на місяць», - та додав, що пільговий проїзд у тролейбусах залишається.

Виконавчий комітет міської ради також прийняв рішення встановити тариф на послуги з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у режимі маршрутного таксі, у розмірі 5,00 грн., за разовий проїзд одного пасажира. Рішення набуває чинності також з 01.04.2018 року.

Керуючий справами виконкому зазначив: «Прийняття цих двох рішень виконкому має підґрунтя: звернення начальника  КП «Сєвєродонецьке тролейбусне управління» та звернення перевізників з економічним обґрунтуванням підвищення тарифу».

З метою забезпечення безперебійного перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування прийнято рішення про затвердження тимчасових договорів на автобусні маршрути (в режимі таксі) загального користування м. Сєвєродонецьк.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю міської ради