Відбулось перше засідання балансової комісії з аналізу фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств

11-05-2018

10 травня в приміщенні міської ради відбулось перше засідання балансової комісії з аналізу фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств, установ та організацій територіальної громади міста Сєвєродонецька за 2017 рік під головуванням начальника Фонду комунального майна міської ради Олександра Ольшанського.

До складу комісії входять: перший заступник міського голови Ігор Слєсарєв, заступники міського голови Інна Фесенко, Володимир Прядка, Дмитро Лук’янченко, керуючий справами виконкому Юрій Журба, депутати міської ради та спеціалісти відділів її виконавчих органів.

Членами комісії розглянуто результати фінансово-господарської діяльності за 2017 рік таких комунальних підприємств м. Сєвєродонецька:

• КП «Житлосервіс «Світанок»;
  • КП «Житлосервіс «Ритм»;
  • КП «Житлосервіс «Добробут»;
  • КП «Житлосервіс «Евріка».

За підсумками розгляду діяльність КП «Житлосервіс «Світанок» визнана задовільною, а житлосервісів «Ритм», «Добробут», «Евріка» взята до відома у зв’язку з тим, що підприємства є економічно-неактивними.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю міської ради