Відбулось ІІ пленарне засідання 31-ї (позачергової) сесії міської ради

11-08-2017

10 серпня 2017 року о 13.00 відбулося ІІ пленарне засідання 31-ї (позачергової) сесії Сєвєродонецької міської ради VII скликання. Його провів міський голова Валентин Казаков.

На початку головуючий зосередив увагу на важливості розгляду питання щодо процесу об’єднання територіальних громад.

Більш детально зупинився на цьому процесі заступник міського голови Олександр Ольшанський. Він доповів, що причиною зупинення процесу об’єднання є землі Попаснянського району Мирнодолинської селищної ради.

«Сєвєродонецька міська рада протягом кількох років порушує питання передачі лівобережних земель Мирнодолинської селищної ради Попаснянського району Сєвєродонецькій міській раді, але це питання не тільки не вирішується, а ще і блокується Мирнодолинською селищною радою» - наголосив доповідач.

Дії Мирнодолинської селищної ради призводять до блокування процесу об`єднання спроможних територій громади, тому що такі населені пункти, як с. Єпіфанівка Єпіфанівської сільської ради,
с. Боровеньки Боровеньківської сільської ради, села Чабанівка, Гавриловка, Нижній Суходол, Пурдовка та Олександрівка Чабанівської сільської ради, село Смолянинове Смолянинівської сільської ради, селище Борівське, села Боброве та Осколонівка Борівської селищної ради, селища Сиротине, Воронове та Метьолкіне Сиротинської селищної ради надали згоду на об’єднання та підтвердили свої наміри відповідними рішеннями сільських та селищних рад.

З метою упорядкування земельних відносин, ефективного використання та раціонального планування забудови міста, враховуючи звернення мешканців населених пунктів, які надали згоду на об’єднання та підтвердили свої наміри відповідними рішеннями сільських та селищних рад, депутати міської ради вирішили направити Подання Голові Луганської обласної державної адміністрації Гарбузу Ю.Г. з метою встановлення меж Сєвєродонецької міської ради, Борівської та Сиротинської селищних рад за рахунок земель Мирнодолинської селищної ради Попаснянського району Луганської області.

Левову частину часу депутати приділили обговоренню положень проекту Регламенту міської ради VII скликання. Були розглянуті загальні положення Регламенту та декілька статей глави «Сесія міської ради», внесені відповідні зміни.

Про проведення наступного пленарного засідання 31-ї (позачергової) сесії міської ради буде повідомлено додатково.

Відділ внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю Сєвєродонецької міської ради