Відбулось 19-те засідання виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради

16-06-2016

15 червня пройшло 19-те засідання виконкому Сєвєродонецької міської ради VIIскликання. На порядок денний було винесено десять питань.

Першими члени виконкому розглянули проекти рішення щодо врегулювання відносин ОСББ "Моноліт 22 А" та "Юність Сєвєродонецьк" із житлово-комунальними господарствами. Зокрема ці питання передбачають передачу вищезазначеним об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків з 01.07.2016 р. функції з управління, із забезпечення потреб співвласників в отриманні житлово-комунальних послуг, з належного утримання житлових будинків та прибудинкових територій.

Також під час засідання члени виконкому внесли деякі кадрові зміни в склад ради з питань створення та діяльності ОСББ.

Наступним члени виконкому розглянули та затвердили рішення «Про реєстрацію Додаткової угоди №17 від 10.05.2016 р. до Концесійного договору №1 від 02.07.2009 р.» Цим проектом передбачена реєстрація Додаткової угоди №17 від 10.05.2016 р. до Концесійного договору №1 від 02.07.2009 р. на об’єкт комунальної власності територіальної громади м. Сєвєродонецька Луганської обл. – цілісний майновий комплекс КП «Сєвєродонецькводоканал», затверджену рішенням 14-ої сесії Сєвєродонецької міської ради сьомого скликання від 30.05.2016 р. №453, в реєстрі концесійних договорів виконавчого комітету міської ради під №23.

Також члени виконавчого комітету розглянули та затвердили оргкомітет, кошторис та план заходів з нагоди Дня молоді та Дня Конституції України.

В фінальній частині засідання члени виконкому проголосували за квартирні питання щодо дарування та продажу житлових площ в місті.

Відділ внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю Сєвєродонецької міської ради