Ви тут:

Відбулася 13 позачергова сесія Сєвєродонецької міської ради

25-05-2016
Категорія: 

Порядок денний 13-ої позачергової сесії, що проходила 24-го травня, містив вісім питань.

Найголовніші – два звернення від депутатів до центральних органів влади. В першому обранці зверталися до Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, Генерального прокурора Юрія Луценка та голови СБУ Василя Грицака. В цьому листі депутати просили адресатів звернути увагу на те, що, на думку творців проекту, місцеві обранці Сергій Шахов (партія «Наш край») та Сергій Самарський (Блок Петра Порошенко «Солідарність») своїми діями та неправдивими заявами в ЗМІ дестабілізують ситуацію в місті, яке є нині обласним центром. Зокрема, це стосується статей, в яких сказано про те, що в Сєвєродонецьку нібито буде скасовано пільговий проїзд, що в місті не вистачає коштів на ветеранів, та інших.

«У вище зазначеній газеті розповсюджується неправдива інформація. Так, в № 5 (35) від 20 – 23.04.2016 р. розміщена стаття «В Северодонецке за ветеранов забыли, нет денег?» (автор Алексей Иванов), стаття «В Северодонецких троллейбусах поднимут тариф и будут выбрасывать приезжих» (автор Василий Жилкин), стаття «Замы Северодонецкого мэра ограбили агитационную палатку» (Григорий Иванов), стаття «Северодонецкий зам мэра подделал печать, документы и остался на второй год» (Андрей Васильев) та в № 6 (36) від 16 – 20.05.2016 р. виставлена стаття «В Северодонецкой медсанчасти дали указание уничтожить голубей и собак» (автор Петр Вельяминов)», - говориться в зверненні.

На думку творців листа, подібними маніпуляціями в ЗМІ супроводжувався початок «російської весни» на сході України 2014-го року та військових дій на Донбасі.

«Як свідки подій, що призвели до розпалення військового конфлікту на території Луганської області, звертаємо вашу увагу на те, що саме такими методами провокувалася дестабілізація суспільно-політичної ситуації в населених пунктах області. Спочатку в травні 2013 року проводилися масові «Марші проти фашизму», яким лякала пересічних громадян банда Єфремова-Тихонова. Потім, після Революції Гідності, формувалися Антимайдани та народні гвардії для протистояння «фашистам» та «бандерівцям». Після втечі Януковича 2 березня 2014 року, у день проведення сесії Луганської обласної ради, до будівлі Луганської обласної ради були підвезені з Брянки та Стаханова близько 5 тисяч «мітингувальників», які нібито примусили Голенка, Харина, Хунова та Пристюка прийняти неадекватне рішення обласної ради, в якому містився і заклик до Путіна про введення військ. Потім було 9 березня – тренування із захоплення адмінбудівель тими ж «митінгувальниками». Потім 6 квітня 2014 року стаханівські Болотови, Карякіни та інші «діячі» захопили Луганське СБУ. Зазначаємо, що серед тих, хто захопив СБУ, а надалі Луганську ОДА, прокуратуру та міліцію, луганчан було усього 20-30%. Цю статистику надавала і СБУ», - говориться в листі.

Автори звернення вважають, що розповсюдження подібної інформації може служити причиною дестабілізації ситуації в місті.

«Ніхто не може гарантувати, що неадекватне сприйняття панами Шаховим та Самарським існуючої реальності не стане приводом для втручання антидержавних сил, які використають прагнення представників «БПП «Солідарність» та «Нашого Краю» дестабілізувати ситуацію - для того, щоб завдати удар по громадській безпеці мешканців міста», - указано в проекті.

Звертаючи увагу на вищезазначеному, депутати просять адресатів звернути увагу на цю ситуацію, дати їй правову оцінку та вжити заходів реагування в межах компетенції.

«Враховуючи вищевикладене, просимо вас особисто втрутитися в ситуацію, забезпечити вивчення зазначених вище обставин та вжити заходів в межах вашої компетенції щодо попередження можливості негативних наслідків загострення суспільно-політичної ситуації, яке провокується представниками партій «Наш край» та «БПП «Солідарність» в м. Сєвєродонецьку Сергієм Шаховим та Сергієм Самарським», - говориться в листі, після ознайомлення з яким депутати вирішили підтримати його.

Друге звернення було адресоване Президенту України Петру Порошенко, голови Верховної Ради Андрієві Парубію, Прем’єр-міністру України Володимиру Гройсману, Міністру енергетики та вугільної промисловості України Ігорю Насалику та голові Фонду державного майна України Ігорю Білоусу. В цьому зверненні обранці просили адресатів звернути увагу на ситуацію, що склалася в Сєвєродонецьку навколо питання приватизації ТЕЦ. На думку депутатів, процедура зміни власника може стати причиною зриву опалювального сезону.

«Сєвєродонецька міська рада стурбована, що приватизація такого важливого соціально значущого для територіальної громади міста, а в частині забезпечення електричною енергією – і усього населення Луганської області, об’єкта може призвести до соціального вибуху і без того в непростій економічній, політичній та надзвичайній ситуації, в якій опинилося сьогодні населення Луганської області, на території якої проводиться антитерористична операція», - говориться в зверненні.

Тож цим листом депутати просять зупинити процес приватизації ТЕЦ, передати підприємство або в комунальну власність або на баланс Луганської обласної військово-цивільної адміністрації.

«Враховуючи викладене вище та соціальний резонанс, що викликала інформація про приватизацію ДП «Сєвєродонецька ТЕЦ» у суспільстві, а також велику соціальну значущість діяльності цього  підприємства, Сєвєродонецька міська рада заперечує проти проведення приватизації Державного підприємства «Сєвєродонецька ТЕЦ» та звертається до Вас із проханням:

1. Зупинити процес приватизації державного підприємства «Сєвєродонецька ТЕЦ».

2. Передати державне підприємство «Сєвєродонецька ТЕЦ» до комунальної власності територіальної громади м. Сєвєродонецька Луганської обл.

3. Або залишити його у державній власності та передати до сфери управління Луганської обласної військово-цивільної адміністрації», - сказано у зверненні, зі змістом якого депутати погодились та вирішили підтримати та направити його вищезазначеним адресатам.

Також під час сесії своїм рішенням обранці підтримали пропозицію передачі внутрішньобудинкових систем опалення та гарячого волдопостачання, матеріальних цінностей з балансу КП «Сєвєродонецькі теплові мережі» на баланс КП «Житлосервіс «Світанок», КП «Сєвєродонецьктеплокомуненерго» та КП «Єдина аварійно-диспетчерська служба м. Сєвєродонецька»; внесли зміни до рішення Сєвєродонецької міської ради від 05 травня 2016 року № 408 «Про передачу житлового фонду та майна з балансу КП «Житлосервіс «Ритм», КП «Житлосервіс «Добробут», КП «Житлосервіс «Промінь», КП «Житлосервіс «Евріка» на баланс КП «Житлосервіс «Світанок» та до рішення сесії міської ради № 2335 від 20.12.2012р. «Про затвердження Порядку пайової участі у розвитку інфраструктури м. Сєвєродонецька».

 Також депутати прийняли рішення по трьом питанням, які стосувалися оренди земельних ділянок громадянами.

Відділ внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю Сєвєродонецької міської ради

Рейтинг: 
Голосов пока нет
227
0