Від мрії – до успіху!

28-02-2020

27 лютого в.о. міського голови Вячеслав Ткачук привітав учасників, організаторів та глядачів звітного концерту «Від мрії – до успіху…» на присвоєння почесного звання «Зразковий художній колектив» колективу естрадного танцю «ТРІУМФ» Сєвєродонецького дитячо-юнацького комплекс «Юність» Сєвєродонецької міської ради, що проходив у міському Палаці культурі.

«Хочу звернутися спочатку до вас - шановне журі! Хотілося, щоб ви були відкритими і справедливими. Перед вами на сцені юні артисти, які дуже хвилюються. Дякую, шановні батьки, за те, що ви своїх дітей привели саме в наш клуб. Саме ваші діти сьогодні будуть показувати майстерність. Це популяризація культури та представлення нашого Сєвєродонецька. Хочу подякувати директора дитячо-юнацького комплексу «Юність» Рубена Хачатурова за те, що надихає нове життя в колектив «Юності». Спасибі начальнику відділу освіти міськради Лілії Талдоновій та начальнику відділу культури міськради Тетяні Грачовій за підтримку дитячо-юнацького комплексу «Юність». А колективу «ТРІУМФу» хочу сказати: Я тут з вами щоб ви перемогли!» - побажав Вячеслав Ткачук.

Колектив естрадного танцю «ТРІУМФ» був створений у 2007 році в Сєвєродонецькому дитячо-юнацькому комплексі «Юність». Творчий колектив об’єднує 55 вихованців віком від 7 до 15 років. Майже стільки вихованців стали випускниками цього колективу.

Керівником колективу є Анастасія Третяк. Ця талановита хореограф протягом усього часу існування колективу створює для його учасників неповторний музичний світ. Завдяки їй та команді викладачів «ТРІУМФ» приймав участь та ставав переможцем багатьох Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів і фестивалів хореографічного мистецтва, відвідував майстер-класи, напрацьовував репертуар.

У 2019 році колективом естрадного танцю «ТРІУМФ» за підтримки Сєвєродонецької міської ради та СДЮК «Юність» започатковано Всеукраїнський фестиваль хореографічного мистецтва «ТриДеДенс», в якому прийняли участь 35 колективів з всієї України.

Під час звітного концерту колективу «ТРІУМФ» різними групами навчання були показані свої найкращі танцювальні номери-композиції: «У Тренді», «Моє Повітря», «Життя – це…»,«Революція танцю», «Бешкетники», «Ніколи не здавайся», «Міні Ми!», «Колискова», «Наш час», «Я малюю», «Секрет», «Зозуля», «Татусеві», «Коли я танцюю», «Самі вдома», «Ми – діти «Юності»» та багато інших.

Підтримати друзів та колег завітали і колективи ВК «Гармонія», Шоу-студія «Експромт», КСТ «Деймос» зі своїми номерами.

Майстерність оцінювали почесні досвідчені фахівці - оглядова комісія з надання звання у складі:

Голова журі – М’ягкоход Василь – начальник відділу позашкільної, спеціальної освіти закладів та установ обласної комунальної власності Департаменту освіти і науки облдержадміністрації.

Заступник голови журі – Дячук Ірина – директор Комунальної установи «Луганський обласний центр народної творчості», фахівець з хореографічного мистецтва.

Секретар журі – Жукова Наталія – головний спеціаліст відділу позашкільної, спеціальної освіти закладів та установ обласної комунальної власності Департаменту освіти і науки облдержадміністрації.

Члени журі:

- Буряк Ніна – завідувач відділом організаційно-масової роботи Сєвєродонецького міського Центру дитячої та юнацької творчості, керівник Луганського відділення Міжнародної асоціації позашкільної освіти.

- Ігнатенко Ганна – методист  з хореографічного мистецтва Комунальної установи «Луганський обласний центр народної творчості», хореогрвф-постановник танцювального ансамблю Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренко

- Мозго Вікторія – керівник зразкового художнього колективу «Перадіз» Старобільского районного Будинку творчості дітей та юнацтва Старобільської районної ради.

- Росадкіна Світлана – керівник Зразкового художнього колективу – хореографічного колективу «ГРАН-ПРІ» Сєвєродонецького міського Центру дитячої та юнацької творчості

- Сєрєкова Ірина – головний балетмейстер Луганського обласного академічного  українського музично-драматичного театру.

Жюрі одноголосно прийняло рішення щодо клопотання перед Міністерством освіти і науки України про присвоєння колективу естрадного танцю «ТРІУМФ» Сєвєродонецького дитячо-юнацького комплекс «Юність» Сєвєродонецької міської ради почесного звання «Зразковий художній колектив», з чим і вітаємо «ТРІУМФ», а також бажаємо подальших творчих успіхів та підкорення танцювальних площадок і сцен найпрестижніших фестивалів України та світу.