Вечір-реквієм пам’яті Сергія Самарського у рамках ексклюзивного концерту гурту «Тінь сонця» та Христини Панасюк

04-12-2017

Вечір-реквієм пам’яті Сергія Самарського у рамках ексклюзивний концерту гурту «Тінь сонця» і Христини Панасюк під назвою «Останні ночі без тебе» відбувся у Сєвєродонецьку 03 грудня. У міському Палаці культури було велелюдно, адже віддати належну пам’ять патріоту, раднику міського голови, уповноваженій особі з питань запобігання та виявлення корупції у Сєвєродонецькій міській раді, депутату Сєвєродонецької міськради трьох скликань, активному політичному та громадському діячеві, людині з палким серцем, герою Сергію Самарському зібралися друзі, близькі, колеги, громадськість та просто небайдужі люди. Борець по життю, він казав так, як є, кому б того не хотілося. Сергій Вікторович завжди намагався робити все по закону, намагався відстоювати життя по закону, в судах, а не ціною людського життя.

Після скорботної хвилини мовчання лунали спогади та слова про Сергія Самарського. Народний депутат України Сергій Шахов зачитав ]]>Указ Президента України від 01 грудня 2017 року №398/2017]]> «Про відзначення державними нагородами України з нагоди 26-ї річниці підтвердження всеукраїнським референдумом Акта проголошення незалежності України 1 грудня 1991 року». Цим Указом Президент України Петро Порошенко нагородив орденом «За мужність» ІІІ ступеня САМАРСЬКОГО Сергія Вікторовича (посмертно) — депутата Сєвєродонецької міської ради, Луганська область, за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю.

Сергій Шахов зокрема зазначив, що дуже прикро, коли доводиться ховати тих, хто зобов'язаний жити, хто сьогодні будує нашу країну, хто максимально віддавався своєму рідному місту. «Самарский знал цену каждому своему слову, был принципиальным во многих вопросах. Он знал, за что он борется. Не боясь, он шел всегда вперед. Он был принципиальным человеком. За это он и отдал свою жизнь. За нашу страну!», - наголосив Сергій Володимирович.

Заступник голови облдержадміністрації Ольга Лішик наголосила, що є люди які при житті роблять багато, а після життя ще більше. «Впевнена, що ім’я Сергія Вікторовича зробить ще більше після його життя. Вважаю, що Самарському має бути присвоєно звання Почесного громадянина міста Сєвєродонецька», - зазначила Ольга Петрівна.

В.о. першого заступника міського голови Сергій Зарецький розпочав свій виступ словами, що правда – це дорога, якою людська душа прямує до Бога. «Ця фраза написана саме про Сергія Вікторовича. Правда, яка не давала багатьом спокою. Він показав, що правда може бути принциповою. Він завжди прямував додому двома маршрутами, і ці маршрути ніколи не змінювалися. Ми також повинні й далі йти тією ж дорогою – правди, боротьби, і це буде новим зубним болем для тих, з ким він боровся. В місті має з’явитися вулиця ім’я Самарського, і пам’ять про нього має жити вічно», - підкреслив Сергій Вікторович.

До слова запрошувалися друзі та члени родини. Спогади про Сергія Самарського – друга, колегу, батька – лунали зі сцени зворушливими словами. Ексклюзивний концерт з виступами Христини Панасюк та гурту «Тінь сонця» стали вдалим продовженням вечора-реквієму пам’яті Сергія Самарського.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю міськради