В Сєвєродонецьку запрацювали фонтани

07-08-2017

В понеділок, 7 серпня, в Сєвєродонецьку, на площі Перемоги, включили фонтани. Заступник міського голови Олексій Ярош каже, що рішення було прийняте після чисельних звернень з боку городян, які начали надходити до міськради минулого тижня. Протягом двох останніх днів проводилися підготовчі роботи. Після здійснення ТОВ «ТАУН-СЕРВІС» всіх необхідних технічних процедур фонтани були включені. «На минулому тижні, який виявився найспекотнішим, до нас почали звертатися мешканці із проханням включити фонтани на площі Перемоги. Ми намагалися якнайоперативніше відреагувати на звернення містян. Після проведення усіх необхідних підготовчих процедур фонтани були включені. Ми провели нараду та вирішили, що вони будуть працювати в час найбільшої спеки – з 12:00 до 17:00. Якщо буде попит містян, ми готові забезпечувати роботу фонтанів  до закінчення цієї аномально спекотної погоди», - каже заступник Сєвєродонецького міського голови Олексій Ярош.

Містяни, які перебували на площі на момент включення фонтану, дуже зраділи цьому факту, а деякі діти одразу ж почали купатися. Наталя, - мати двох дітей, - розповідає, що в часи найбільш активного сонцестояння з дітьми намагається знаходитися в приміщенні і не виходити на вулицю. Жінка каже, що з включеним фонтаном буде простіше переносити спеку в цій місцевості та можна гуляти з дітьми.

Владислав СТАРИЦЬКИЙ