В Сєвєродонецьку відзначили Міжнародний день захисту дітей

02-06-2016

1 червня, в Міжнародний день захисту дітей, в Сєвєродонецьку низкою заходів відзначили це свято.

О 10:00  в міському Палаці культури розпочалася дитяча концертно-розважальна програма для вихованців пришкільних таборів. Під час цього заходу дітлахів вітали своєю творчістю місцеві колективи. Завітало поздоровити школярів зі святом керівництво органів місцевого самоврядування. Під час свого виступу секретар міськради, в.о. міського голови Григорій Валентинович Пригеба поздоровив дітей зі святом та побажав їм гарного літнього відпочинку.

«Ми сподіваємося, що ви добре оздоровитеся та відпочинете під час літніх канікул. Яка б не була погода, ви знайдете багато розваг. В цьому допоможуть наші педагоги. Ви будете відвідувати й виставки, й спортивні заходи, й театри. Сьогодні в нашому місті є багато людей, які допоможуть вам провести це літо, розважаючись. Займайтеся спортом,  слідкуйте за своїм здоров'ям, розвивайтеся духовно. Щоб жодних травм не було, щоб не дралися, не сварилися, а тільки оздоровлювалися та були найслухнянішими дітьми»,- сказав Григорій Валентинович.

Звернулася до присутніх й начальник міського відділу освіти Ольга Григорівна Каширіна.

«Шановні діти! Я бажаю вам щасливих канікул, я бажаю вам нових зустрічей, я бажаю вам нових друзів. Хочу, щоб ви всі подорослішали за літо, засмаглі, щасливі прийшли першого вересня до своїх шкіл. А нашим педагогам я хочу щиро подякувати за ту сподвижницьку діяльність, з якій вони проводять не тільки як просвітяни, не тільки вас навчають, а ще й виховують та дбають про ваше дозвілля. Велике вам спасибі! І хай нам усім щастить в цю літню пору!», - сказала Ольга Григоріївна.

Продовжили святкування в Сєвєродонецьку фестивалем ігор під назвою «Грай, місто!» в сквері імені М. В. Гоголя. Він являв собою розважальний захід, який складався з кількох блоків, основним з яких був так званий «мотузковий блок». Це були змагання на швидкість та вправність між шістьома командами (Сєвєродонецького дитячо-юнацького комплексу, а також спортивних шкіл міста). Під час конкурсу учасники мали на час пройти кожен з восьми запропонованих організаторами випробувань. Наприклад, в одному з етапів під назвою «павутина» усі представники команди мали подолати перешкоду з мотузок, при цьому не чіпляючись за них. Усі локації учасники мали пройти за час. Переможцем стала та команда, яка швидше за всіх виконала усі завдання. Трійку призерів нагородили медалями та цінними подарунками. Також під час заходу усі бажаючі мали змогу пограти в дворові ігри: шахи, шашки, класики, п’ятнашки та інші. Переможцям також давали подарунки. У цей же час в сквері аніматорами СДЮК «Юність» проводилася розважальна програма для дітей, а також чемпіонати з дворових ігор: запуску паперових літачків, катання на триколісному велосипеді, стрибки на скакалці та інші. Захід організований міським відділом молоді та спорту, СДЮТ «Юність» при підтримці міської ради. В.о. директора Сєвєродонецького дитячо-юнацького комплексу «Юність» Анатолій Федорович Половінкін каже, що цим фестивалем організатори хотіли відволікти дітей від гри за комп’ютером та познайомити з дворовими іграми.

«Це, в основному, дворові ігри, які пам’ятають батьки цих дітей. Ми хочемо з ними дітей познайомити: що є не тільки комп’ютер, а й цікаві ігри на вулиці, - каже Анатолій Федорович. - Основна ідея – розширити коло знайомств, друзів та привчити їх до здорового способу життя, відволікти від комп’ютера, щоб діти розуміли, що, в принципі, в житті є дуже багато цікавого».

Під час цього заходу завітав поздоровити дітлахів зі святом заступник міського голови Андрій Анатолійович Гавриленко.

«Дорога дітвора! Сьогодні ваше свято, тому я вас вітаю із цим святом – Днем захисту дітей. Це міжнародне свято, яке відзначають у всьому світі. І в цей день ми пригадуємо тих, хто, можливо, забув про свої обов’язки по відношенню до дітей. Так от, дітвора, я вам бажаю, щоб ваше дитинство в нашому місті було найщасливішим. Також я вітаю й ваших батьків, оскільки вони найкраще дарують тільки своїм дітям. Це свято також і для вчителів, бо вони цих дітей навчають, і для тренерів, які тут зібралися на це свято, бо своїм трудом вони прививають дітям витривалість, спортивні досягнення та завзяття. Тому, шановні друзі, всіх вас з цим святом – з Днем захисту дітей».

Ще одним заходом, присвяченим в Міжнародному дню захисту дітей став концерт в міському Палаці культури для усіх бажаючих.

Відділ внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю Сєвєродонецької міської ради