В Сєвєродонецьку відзначили День Збройних Сил України

08-12-2016

6 грудня, в День Збройних Сил України, в Сєвєродонецьку пройшла низка заходів з нагоди цього свята.

В цей день прийнято вітати військовихза їх мужність, стійкість, самовіддачу при захисті нашої Батьківщини, а також шанувати пам'ять тих, хто віддав за свободу, незалежність нашої країни найдорожче – своє життя. 6-го грудня виповнюється 25 років з моменту прийняття Закону України «Про Збройні сили України», що фактично вважається датою створення української армії. Під час боових дій та військової агресії до нашої державності ця дата в останніх два роки набула особливої символічності.

В Сєвєродонецькому Палаці культури пройшли масові заходи, які ставили на меті зближення військових з громадськістю міста. На площі біля ПК проводилися сумісні конкурси, ігри, а  усіх бажаючих частували смачною гарячою кашею та чаєм. В холі закладу проводилася виставка автоматичної зброї та майстер-клас зі збірки-розбірки автоматів. Спробувати себе в цьому знайшлося чимало охочих, особливо серед школярів.

Привітати військових зі святом завітало до Палацу культури керівництво органів місцевого самоврядування. Від імені Сєвєродонецької міськради із побажаннями найкращого звернувся зі сцени ПК заступник міського голови Сергій Зарецький.

«Від імені міста, міської ради сердешно вітаю вас з 25-ою річницею Зброних Сил України. Україна пишається нашим військом, довіряє йому. На наших очах українська армія заново відродилася, пройшла багато випробувань, зміцнилася, набрала досвіду та впевненості . Вже майже три роки, як тут, на Сході, кращі сини та доньки України захищають її незалежність, мир та спокій в наших домівках. Щиро дякуємо, наші воїни, за вашу відвагу, ваш героїзм у боротьбі зі озброєнним до зубів ворогом», - сказав Сергій Зарецький.

Від імені міськради грамотами, квітами та подарунками за проявлені мужність та героїзм під час проведення бойових дій в зоні АТО й з нагоди  25-річчя Збройних Сил України заступник міського голови нагородив: командира відділення 2 автомобільного взводу підвозу боєприпасів групи матеріального забезпечення військової частини – польова пошта В4680 24-ї окремої механізованої бригади, молодшого сержанта Анатолія Івановича Кушнарьова, розвідника – кулеметника 2 розвідувального взводу розвідувальної роти військової частини – польова пошта В4680 24-ї окремої механізованої бригади, солдата Олександра Олександровича Кравченка, головного сержанта – командира танка 2 танкового взводу 1 танкової роти танкового батальйону військової частини – польова пошта В4680 24-ї окремої механізованої бригади, сержанта Михайла Анатолійовича Медвідя, командира відділення мінометного взводу 131-го окремого розвідувального батальйону, молодшого сержанта Євгенія Сергійовича Дельдюжова, командира 3 відділення 1 взводу 2 розвідувальної роти 131-го окремого розвідувального батальйону, молодшого сержанта Олександра Сергійовича Негоду, техніка роти 131-го окремого розвідувального батальйону, прапорщика Сергія Володимировича Андрієва, командира відділення технічного обслуговування автомобільної техніки групи матеріального забезпечення 53-ї окремої механізованої бригади, старшого сержанта Олексія Юрійовича Шелехова, сержанта з матеріального забезпечення роти радіаційного, хімічного, біологічного захисту 53-ї окремої механізованої бригади, молодшого сержантаАнатолія Олександровича Соляра,командира відділення телекомунікацій інформаційно-телекомунікаційного вузла 53-ї окремої механізованої бригади,

молодшого сержанта Вадима Миколайовича Климчука, санітарного інструктора – радіотелефоніста артилерійського дивізіону 93-ї окремої механізованої бригади, солдата Світлану Сергіївну Занєгіну, механіка – водія артилерійського дивізіону 93-ї окремої механізованої бригади, старшого солдата Василя Ярославовича Гончарука, командира відділення артилерійського дивізіону 93-ї окремої механізованої бригади, старшого солдата Тетяну Леонідівну Баришеву, водія лабораторії в/ч пп 2148 59-го військового мобільного госпіталю, солдата Владислава Ігоревича Подоляна,радіотелефоніста в/ч пп 2581 59-го військового мобільного госпіталю, солдата Ігоря Петровича Черенкова, заступника командира по роботі з особовим складом в/ч пп 2148 59-го військового мобільного госпіталю, старшого лейтенанта Володимира  Вікторовича Салієнка, молодшого лейтенанта 8-го окремого полку спеціального призначення Олександра Валентиновича Галюка, старшого сержанта 8-го окремого полку спеціального призначення Олександра Владиславовича Романишина.

Привітав бійців зі святом та нагородив грамотами за сумлінне виконання військового обов’язку, самовіддану службу, мужність та героїзм, проявлені під час антитерористичної операції у Луганській області та з нагоди Дня Збройних Сил України й Сєвєродонецький військовий комісар Олег Чехута.

Також в цей день вшанували пам'ять загиблих воїнів покладанням квітів до бюсту одного з командувачів кампанії зі звільнення Сєвєродонецька від незаконних збройних формувань, загиблого під час боїв за Лисичанськ, генерал-майора Олександра Радієвського, а також  до меморіальних дошок іншим полеглим бійцям АТО.

"СВ"