В Сєвєродонецьку відзначили День Збройних Сил України та Міжнародний день волонтера

06-12-2017

5 грудня, у міському Палаці культури відбувся міський урочистий концерт, присвячений Дню Збройних Сил України і Дню волонтера.

Поздоровити військових за їх мужність, стійкість, самовіддачу при захисті нашої України, а волонтерів за допомогу, чуткість та безкорисність завітали керівництво міста, військового комісаріату, представники громадськості та мешканці міста. З побажаннями найкращого звернувся зі сцени в.о. першого заступника міського голови Сергій Зарецький.

«Від імені міського голови, міської ради вітаю вас з Днем Збройних Сил України. Після буремних подій останніх років, кожен мешканець міста та області точно знає ціну миру, зусиль української армії, щоб ми спокійно жили, мали можливість працювати та розвиватись. Ми знаємо, що війна ще не закінчена і тим сильніше наше почуття вдячності до сучасних героїв – військових української армії, які у надскладний для країни час знайшли сили та мужність і пішли боронити Україну і наш край. Бажаю здоров’я, миру і щиро дякую за вашу щоденну працю та мужність. Зі святом!», - сказав Сергій Зарецький.

Грамотами та подяками міської ради, квітами та подарунками за високий професіоналізм, відповідальність, витримку і стійкість, глибокий патріотизм та з нагоди Дня Збройних Сил України заступник міського голови нагородив військослужбовців Сєвєродонецького міського військового комісаріату, 53-ї окремої механізованої бригади, 58-ї окремої мотопіхотної бригади, 7-ї окремої автомобільної санітарної роти та 59-го військового мобільного госпіталю.

Привітав військовослужбовців зі святом та нагородив медалями «За Оборону Рідної Держави» та грамотами міськвійськкомату за сумлінне виконання військового обов’язку, самовіддану службу, мужність та героїзм, проявлені під час антитерористичної операції у Луганській області та з нагоди Дня Збройних Сил України заступник військового комісара Сєвєродонецького військового комісаріату, майор Володимир Щебець.

Також цього дня з нагоди міжнародного Дня волонтера відзначили і представників волонтерського руху міста. Тих, хто за покликом серця йде на допомогу іншим та безкорисно працює на благо міста та громади. Зі сцени привітав та відзначив кращих в.о. першого заступник міського голови Сергій Зарецький та волонтер Скверу Гоголя Наталія Зубань.

Теплі вітання і свої концертні номери дарували усім присутнім колективи міського Палацу культури.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю міськради