В Сєвєродонецьку відзначили День Захисника України та День українського козацтва

14-10-2016

13 вересня, напередодні Дня захисника України та Дня українського козацтва, в Сєвєродонецьку пройшла низка заходів з нагоди цього свята.

В міському Палаці культури пройшов урочистий концерт. Привітати нинішніх захисників, які боронять Україну в цей нелегкий для держави час, вийшов на сцену ПК заступник міського голови Олег Юрійович Кузьмінов. «Шановні військовослужбовці! Від імені виконкому та міської ради вітаю вас із Днем Захисника України. Дякую за вашу самовідданість, сміливість та жертовність. Дякую, що захищаєте та оберігаєте наш мир та спокій! На жаль, в цей нелегкий час багато героїв віддали свої життя за свободу та незалежність нашої держави. В наших серцях назавжди закарбується пам’ять про них», - сказав Олег Кузьмінов. За сумлінне виконання службових обов’язків, самовіддану працю, майстерність, професіоналізм та з нагоди  Дня Захисника України грамотами виконавчого комітету нагороджено військовослужбовців та службовців Сєвєродонецького міського військового комісаріату: старшого солдата Тетяну Василівну Гребельну, старшого солдата Ольгу Володимирівну Худолій, солдата Юрія Миколайовича Грицая, солдата Олексія Олексійовича Гальченка, службовця Збройних Сил України Ксенію Юріївну Щірову.

Також привітав присутніх зі святами та нагородив грамотами, відзнаками та квітами військовослужбовців Сєвєродонецький військовий комісар Олег Чехута.

По завершенню урочистої частини присутніх з Днем українського козацтва та Днем Захисника України своєю творчістю вітали музичні та танцювальні колективи міста.

Також в цей день в рамках міських святкових заходів відбулося урочисте покладання квітів до пам’ятника одному з командувачів військової операції зі звільнення Сєвєродонецька від незаконних збройних формувань, який загинув в бою за Лисичанськ, генерал-майору Олександру Радієвському. Це стало символом пам’яті усіх захисників України, які віддали свої життя за волю та незалежність нашої країни.

«СВ»