В Сєвєродонецьку відзначили День працівників освіти

03-10-2016

30 вересня, напередодні Дня працівників освіти, в сєвєродонецькому Палаці культури пройшов урочистий захід з нагоди цього свята.

Завітали привітати зі святом вчителів керівники органів місцевого самоврядування.

Слово взяв міський голова Валентин Казаков.

«Зі святом вас, шановні освітяни! Дякуємо за вашу нелегку працю! Міська рада робить усе можливе для того, щоб ваша робота була максимально комфортною. Щастя, здоров’я, успіхів!», - сказав Валентин Васильович.

Під час своєї промови секретар ради Ігор Бутков привітав вчителів з їх професійним святом, а також прозвітував про роботу міськради в сфері освіти.

«Від імені міської ради вітаю вас, шановні вчителі, із вашим професійним святом! Хочу звітувати перед вами про зроблене міською радою в сфері освіти. Нашим першим рішенням в цьому скликанні було прийняття бюджету. І одразу ж в цей бюджет ми внесли зміни та повернули вам 15-відсоткову надбавку до зарплати. Прийняли рішення оновити комп’ютерні класи в усіх міських школах. На останній сесії депутатською більшістю прийнято рішення, щоб в кожному дитсадку були проектори, а в кожній школі – по дві інтерактивні дошки. І планів в нас попереду ще багато. Впевнений, разом з вами ми з легкістю їх реалізуємо. Зі святом вас! Здоров’я, щастя та миру вам, шановні вчителі!», - сказав Ігор Бутков.

Привітав присутніх й заступник міського голови Андрій Гавриленко.

«З Днем вчителя вас, шановні! Я хочу побажати вам натхнення, сили, наснаги та усіх рис, які необхідні для виховання дітей», - сказав заступник міського голови.

З найкращими побажаннями до освітян звернулася й депутат Олена Буткова.

«Шановні вчителі! Ваша праця дуже важлива, адже ви виховуєте дітей – наше майбутнє. І в результаті вашої роботи ви отримуєте одну з найприємніших емоцій – любов дітей. В міській раді я намагатимуся робити усе можливе, щоб покращити умови вашої праці. Зі святом вас!», - сказала Олена Буткова.

Під час заходу представники міськради за високий професіоналізм, кропітку і відповідальну працю, діловий підхід і зразкове виконання своїх посадових обов’язків та з нагоди Дня працівників освіти нагородили освітян грамотами та квітами від виконавчого комітету міської ради. Серед нагороджених вихователь комунального дошкільного навчального закладу (ясел-садка) комбінованого типу № 22 “ Лелека ” Сєвєродонецької міської ради І.М. Броватова, головні спеціалісти відділу освіти Сєвєродонецької міської ради Н.В. Гаввіна та Н.М. Левенець, керівник гуртка Сєвєродонецького міського Центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді Ю.В. Галайстрова, методисти комунальної установи “ Сєвєродонецький методичний центр ” Л.М. Журомська та Л.І. Коршунова, вчитель географії Сєвєродонецького багатопрофільного ліцею Сєвєродонецької міської ради Г.Г. Кобзистий, вчитель трудового навчання міжшкільного навчально-виробничого комбінату П.О. Мірошніченко, вихователь комунального дошкільного навчального закладу (ясел-садка) комбінованого типу № 22 “ Лелека ” Сєвєродонецької міської ради О.М. Приженкова, керівник гуртка Сєвєродонецького міського Центру дитячої та юнацької творчості С.В. Росадкіна, вчитель російської мови та літератури середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Н.Б. Синча, вихователь комунального дошкільного навчального закладу (ясел-садка) комбінованого типу № 10 “ Малюк ” Сєвєродонецької міської ради О.С. Ткаченко, заступник завідувача комунальної установи “Сєвєродонецький методичний центр ” Ж.І. Шиліна.

Також в ході заходу звернувся до присутніх й начальник відділу освіти Сєвєродонецької міської ради Ольга Каширіна.

«Серед нас в залі 28 молодих спеціалістів, які вливаються в дружний колектив освітян міста Сєвєродонецька. Молодий учитель в школі – це завжди радісна подія. Звертаюсь до вас, шановні юні колеги. Сміливо і натхненно рушайте в країну знань із вашими учнями. І нехай ваш шлях буде дорогою відкриттів, знахідок, радощів і перемог. Слова глибокої поваги, низький уклін вам, дорогі наші ветерани. Зі святом вас, шановні колеги. Всього вам найкращого!», - сказала Ольга Каширіна. В свою чергу квітами та грамотами відділу освіти вона також нагородила міських вчителів за досягнення в своїй професії та з нагоди свята.

По завершенню урочистої частини заходу своєю міські музичні та танцювальні колективи своєю творчістю вітали присутніх з Днем працівників освіти.

"СВ"