В Сєвєродонецьку відзначили День молоді та День Конституції

29-06-2016

25 червня, напередодні Дня молоді та 20-ої річниці Конституції України, в Сєвєродонецьку відзначили ці свята.

Заходи проходили на площі біля міського Палацу культури. Сєвєродончанам була представлена і виставка місцевих майстрів «Hand – made», яка почалася з 12:00 і продовжувалася до самого вечора, і безкоштовні майстер-класи з образотворчого мистецтва та танців, і концертна програма, підготовлена колективами ПК, а також ігри, конкурси та подарунки.

Під час заходу завітав привітати містян із святами секретар міської ради Григорій Валентинович Пригеба.

«Вітаю вас з цими чудовими святами! Бажаю вам миру, здоров’я, злагоди та завжди залишатися в душі молодими!», - сказав Григорій Валентинович. Також Григорій Валентинович привітав молодят, які одружуються в ці святкові дні. Від міської ради  та Палацу культури секретар міськради вручив закоханим подарунок, а також разом з ними посадив e сквері біля ПК калину - символ краси та кохання.

Також в цей день на площі перед містянами виступило кілька рок-гуртів з регіону, а на завершення святкування з 20:30 по 21:30 публіці було показано кіно під відкритим небом.

Відділ внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю Сєвєродонецької міської ради