В Сєвєродонецьку відзначили День Конституції України

30-06-2017

27 червня, напередодні 21-ї річниці з дня прийняття Конституції України, в Сєвєродонецьку пройшов урочистий мітинг.

У заході взяли  участь заступник голови Луганської облдержадміністрації Ольга Лішик, Сєвєродонецький міський голова Валентин Казаков, його заступники Олексій Ярош та Григорій Пригеба, працівники міськради та обласної адміністрації, представники громадських організацій, мешканці та гості міста. Акція проходила біля пам’ятника одному з командирів визволення Сєвєродонецька від окупації незаконними збройними формуваннями влітку 2014-го, генерал-майору Олександру Радієвському, загиблому від ворожої кулі в бою за Лисичанськ.

Під час свого виступу Сєвєродонецький міський голова Валентин Казаков наголосив на тому, що українська Конституція – одна з найкращих та найдемократичніших у світі. «Головний український закон надає громадянам широкий спектр прав та свобод. У Конституції передбачені ті демократичні цінності та ідеали, за які гинули наші славетні пращури – козаки. Сотні років боротьби за незалежність, за право жити вільно і самостійно у відповідності до національної, культурної та історичної особливості. І ось майже 26 років тому наша мрія здійснилася – Україна нарешті стала незалежною. А через п’ять років, 28-го червня 1996 р., був прийнятий головний документ – Конституція. Але зараз найкращі сини України знову борються та віддають свої життя за нашу країну, за її цілісність та суверенітет, за право жити так, як прописано в Конституції. Я бажаю нашій державі миру, добробуту та злагоди. Щоб незабаром на усій території країни знову майорів жовто-блакитний прапор, щоб Україна була єдина та неподільна від Заходу до Сходу», – сказав Валентин Казаков.
Учасники заходу поклали квіти до пам’ятника герою сучасності, загиблому за свободу та незалежність нашої країни.
Владислав Старицький

Средняя: 3 (2 оценок)