В Сєвєродонецьку відзначили 25-річчя 20-ої школи

22-10-2016

21 жовтня в сєвєродонецькій СЗШ №20 відбулося святкування 25-річного ювілею цього навчального закладу.

Будівництво школи було складним. Перший завуч навчального закладу Марина Козлова пригадує, що будівельні роботи не завершилися на початку навчального року, тож тоді, у 1991-му році, учні попервах мали отримувати знання в сусідніх школах, поки не закінчився ремонт. І 18 жовтня, 25 років тому, СЗШ №20 вперше відкрила свої двері для школярів.

«Я дуже вдячна нинішньому колективу, який продовжує традиції, які ми вклали на самому початку цієї школи. Оскільки тут закладені не тільки наші фізичні та духовні сили. Ми закінчували тут будівництво. Той вогонь, який ми запалили, нинішня адміністрація за 25 років перетворила в тепле вогнище, коло якого змогли згуртувати й учительський колектив, й батьків, й учнів. Я дуже вдячна, що школа стала такою світлою, теплою, затишною. І що стільки випускників саме нашої школи гідно працює по всьому світу. Ми цим можемо пишатися», - каже Марина Козлова.

В цей день завітали привітати педколектив та учнів з ювілеєм школи представники органів місцевого самоврядування. З побажаннями  звернувся до присутніх секретар міської ради, в.о. міського голови Ігор Миколайович Бутков.

«Шановні викладачі, учні, батьки! Вітаю усіх із 25-річчям школи! Для мене особливо знаково та приємно стояти на цій сцені, тому, що тут навчались мої сини. Тому окрему вдячність сьогодні хочу в цей день висловити тим, хто піклувався про них і про всіх учнів від першого до останнього шкільного дзвоника, протягом усього  періоду їх навчання. На досвіді моїх дітей знаю, що тут можна отримати добру освіту та знання. Тому впевнений: освіта вихованців 20-ої школи в надійних руках. Вітаю усіх зі святом. Бажаю школі процвітання та злагоди, її колективу професійних та творчих успіхів, а школярам – добрих оцінок, вірних друзів, позитивного настрою, невичерпної енергії та ентузіазму», - сказав Ігор Бутков.

«Для мене ця школа дуже рідна. Оскільки вона дала і моїм дітям, і сотням сєвєродонецьких дітлахів жагу та прагнення до знань. За це окрема вдячність вчителям. Я депутат від цього округу та готова допомагати вам в усіх починаннях та потребах.  В цей святковий день бажаю вам здоров’я, щастя, творчих успіхів та всього найкращого», - сказала під час свого виступу депутат Сєвєродонецької міської ради Олена Миколаївна Буткова.

В.о. міського голови за сумлінну працю та з нагоди 25-річного ювілею навчального закладу вручив педагогам грамоти та квіти.

Слово взяв й заступник міського голови Сергій Вікторович Зарецький.

«Хочу привітати вас з ювілеєм. Дякую, що не опускаєте руки, що досягаєте нових вершин  та виховуєте достойних представників нашого суспільства. Бажаю вам усього найкращого. А міська рада зробить усе можливе щоб як для вчителів, так і вихованців навчальний процес проходив максимально комфортно», - запевнив Сергій Вікторович.

В свою чергу він передав грамоти педагогам від Департаменту освіти та науки Луганської обласної державної адміністрації.

Звернлася до присутніх й керівник відділу освіти Сєвєродонецької міської ради Ольга Григоріївна Каширіна.

«Що можна сказати про 20-ту школу? Вона наймолодша в місті, але це не значить, що в неї немає результатів. Школа була завжди передовою в сфері мистецького та естетичного виховання. Щира вдячність колективу школи за це, низький вам уклін», - сказала Ольга Григоріївна та також вручила вчителям грамоти від відділу освіти.

Представники міськради подарували школі від імені сєвєродонецької громади акустичну систему, яка дозволить ще якісніше проводити культурні шкільні заходи.

Після урочистої частини святкування присутніх вітали зі святом своєю творчістю музичними та танцювальними номерами вчителі та вихованці навчального закладу.

«Ми себе позиціонуємо як школу сімейного типу, - каже директор школи  Костянтин Михайлович Кіналь. -Це пов’язано з тим, що в нас не дуже великий колектив: усього 216 вихованців. І ми кожного бачимо: на уроках, на перерві, після навчання, на змаганнях. Знаємо особисто про кожного та до кожного знаходимо підхід. І я впевнений, що наші учні віддають нам те саме тепло, яке ми вкладаємо в них. Тому що в нас дуже близький контакт. Ми як одна велика дружня родина. В цьому заключаються наша неповторність та успіх».

"СВ"