В Сєвєродонецьку відкрився мотузковий парк

23-05-2016

21 травня в Сєвєродонецьку відбулося урочисте відкриття мотузкового парку «Fiesta».

Розташоване це місце активного відпочинку по вулиці Об’їзній неподалік від Паркового озера.

Головною особливістю цього місця цього парку стала мотузкова смуга перешкод. Вона представляє собою закріплені між деревами на певній висоті бруски. З кожною новою локацією складність її подолання збільшується. Усі етапи виконуються зі страховками під наглядом інструкторів.

Етапи розподілені за рівнями складності: для маленьких, для підлітків та дорослих. В залежності від віку мотузкова смуга перешкод розташована на різному рівні.

Під час відкриття один з творців цього парку Андрій Сутковий звернувся до присутніх. «Я дуже вдячний, що ви завітали на відкриття даного парку, – сказав Андрій Сутковий. – Хочу подякувати своїм однодумцям. Так сталося, що тут працюють одні переселенці. Ми за місяць сформували чудову команду. Все, що ви бачите тут, було створено за місяць. Трішки нам зіпсувала стопроцентну готовність погода. Паралель дорослого рівня ще не готова, тому що її треба забетонувати. Це ми будемо робити в понеділок, і через тиждень парк буде працювати в стопроцентному режимі».

Також під час відкриття представник духовенства освятив мотузкові знаряддя, творці цього місця відпочинку перерізали червону стрічку, а під Гімн України підняли національний прапор.

Відділ внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю Сєвєродонецької міської ради