В Сєвєродонецьку відбувся випускний вечір

01-06-2016

31 травня в сєверодонецькому Льодовому Палаці спорту пройшов урочистий захід з нагоди закінчення навчання одинадцятикласниками міських навчальних закладів.

Розпочав святковий вечір традиційний парад випускників. Супроводжували вихід одинадцятикласників шкіл до своїх місць в глядацькому залі  по килимовій доріжці коментарі ведучих, в яких містилася характеристика-інформація про клас, а також його учнів.
Під час заходу керівництво органів місцевого самоврядування, представники депутатського корпусу та духовенства привітали одинадцятикласників із закінченням школи.
Першим слово взяв секретар міськради, в.о. міського голови Григорій Пригеба. Під час свого виступу він привітав випускників із завершенням школи, а також подякував їх батькам та вчителям за виховання та навчання молодих сєвєродончан. Дав Григорій Валентинович одинадцятикласникам  кілька напутніх слів.

«Зі свого досвіду вам скажу: не треба нічого боятися. Чорна-біла полоса, як говориться, в житті – це все маячня. Йдіть сміливо. Якщо в вас є впевненість та стрижень, не слухайте нікого. Але найголовніше, щоб шлях цей був правдивим для вас, чесним, з любов’ю та добром. Оздоровіть свою душу. Це - найголовніше, оскільки тоді буде в вас і фізичне здоров’я, і ум, і розум», - сказав Григорій Пригеба.
Звернувся до присутніх й депутат міськради Ігор Бутков.

«Шановні сєвєродончани та гості нашого міста! Я вітаю вас з цим чудовим святом. Для випускників починається новий етап. Закінчення чогось – це в той же час початок чогось нового. Я бажаю, щоб в цьому новому житті у вас все вдалося, щоб все, що ви задумали, здійснилося. Мені б хотілося, щоб ви робили тільки добрі справи і не робили поганих. Я би хотів, щоб Господь допоміг вам відрізнити одне від іншого. Ще раз зі святом вас», - сказав Ігор Бутков.
Взяла слово й депутат Сєвєродонецької міськради Олена Буткова.

«Шановні випускники! Я вітаю вас із закінченням школи та початком нового етапу в житті. Я бажаю вам нічого не боятися. Йдіть вперед і реалізуйте той талант, ту іскру, яку в кожнім з вас дав Господь Бог. Всього вам найкращого», - сказала Олена Буткова.
Під час свого виступу секретар Сєвєродонецької єпархії Архімандрит  Ірінарх попросив випускників не забувати про тих, хто дбав про них в шкільні роки.

«Сьогодні ви так поспішаєте переступити цей поріг в так зване доросле життя. Багато хто з вас довго чекав цього моменту. Але тільки з часом, напевно, ви зрозумієте, що шкільні роки – це були найбезтурботніші роки в вашому житті. Сьогодні не тільки я, а багато інших людей будуть в першу чергу закликати вас до пам’яті. Пам’яті про тих людей, які давали вам знання, які турбувалися про вас усі ці роки. В першу чергу ви маєте пам’ятати про ваших викладачів, про ваших батьків – тих людей, які турбувалися не тільки про хліб насущний, але й про тепло та затишок, які всі ці роки оточував вас», - звернувся до випускників секретар Сєвєродонецької єпархії Архімандрит  Ірінарх.

По завершенню поздоровлень секретар міськради Григорій Пригеба та депутат Ігор Бутков вручили відмінникам навчання медалі.

Після офіційної частини заходу розпочалася концертна програма, під час якої учні, їх батьки та вчителі говорили один одному теплі слова, вітали із завершенням одинадцятикласниками шкіл, дякували за взаємну турботу, давали напутні слова.
Ключовим моментом заходу став вальс у виконанні одинадцятикласників, а також останній дзвоник як символ завершення шкільного етапу в житті випускників.