В Сєвєродонецьку провели велопробіг, присвячений Дню Міста

30-05-2016

28 травня в Сєвєродонецьку відзначили Велодень-2016. Також цей захід присвячений Дню міста.

Почали любителі велоспорту збиратися на площі Миру, що біля міськради. Перед початком заходу один з організаторів цього свята спорту Микола Скурідін звернувся до учасників акції.

«Бажаю вам здоров’я й радий бачити на Велодні-2016. Ми святкуємо Велодень – це всеукраїнська акція, яка проходить вже 11 років в Україні в усіх великих містах і вже навіть у деяких районних центрах. Цей захід охоплює тих, хто любить велосипед. Ми проводимо вже вп’яте цей Велодень. Починали ми з десяти учасників: проїхали три-чотири рази навколо цієї площі, і на цьому захід закінчився. Поступово кількість людей збільшується. В минулому році було сто вісімдесят осіб. Я ради, що в цьому році знову є бажаючі показати, що вони люблять велосипед», - сказав Микола Скурідін.

Перед початком заїзду учасники акції вишикувалися по заздалегідь намальованому крейдою на площі контуру велосипеда для спільної фотографії на пам’ять, а після вже рушили в дорогу. Маршрут спортсменів був таким: площа Перемоги – проспект Центральний – проспект Гвардійський – вулиця Курчатова. Кінцевою локацією офіційної частини стало Чисте озеро, по приїзду на котре частина любителів велоспорту завершила пробіг, більш досвідчені продовжили колоною рух до озера Клешня.

Приймав участь у велопробігу й секретар міської ради, в.о міського голови Григорій Валентинович Пригеба. На велосипеді він замикав колонну. Григорій Валентинович каже, що подібні заходи дуже потрібні, адже вони сприяють зближенню людей та популяризують спорт та здоровий активний спосіб життя. «Дуже класний захід. Вдячний організаторам за велопробіг. Прийняв участь із задоволенням. Такі акції дуже потрібні. Треба культувати в людях, особливо у підростаючому поколінні любов до спорту та здорового способу життя. Судячи з учасників, в нас активна, сильна, здорова молодь. І ми маємо популяризувати спорт, щоб з кожним роком бажаючих приймати участь в подібних акціях ставало все більше», - сказав Григорій Пригеба.

Відділ внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю Сєвєродонецької міської ради