В Сєвєродонецьку поклали квіти до пам’ятників Шевченку та Франку з нагоди 20-ої річниці Конституції України

24-06-2016

24 червня, напередодні 20-ої річниці Конституції України, в Сєвєродонецьку пройшла урочиста церемонія покладання квітів до пам’ятників великих національних митців Тарасу Шевченку та Івану Франку з нагоди цього свята.

У заході взяли участь керівництво та інші працівники органів місцевого самоврядування, депутати міської ради, громадські діячі, сєвєродончани та гості міста.

Після церемонії покладання з вітальним словом від виконкому та депутатського корпусу до присутніх звернувся секретар міської ради Григорій Валентинович Пригеба.

«У ці дні ми святкуємо ювілейну дату – 20-ту річницю Конституції України. Вітаю вас, шановні сєвєродончани, з цим великим українським святом! Бажаю вам здоров’я, благополуччя та злагоди. Миру нам та нашій Україні!», - сказав Григорій Валентинович.

Відділ внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю Сєвєродонецької міської ради