В Сєвєродонецьку нагородили підприємців

05-09-2017

3 вересня, в День підприємця України, в Сєвєродонецькому міському Палаці культури відбулися урочистості. Це свято ділових та заповзятливих людей, які змогли організувати свою справу і дали їй розвинутися. Їх талант втілювати у життя нові проекти та ідеї, відшукувати і міцно займати своє місце в економіці міста гідний підтримки і поваги.

З вітальними словами до бізнесменів звернувся в.о. першого заступника міського голови Сергій Зарецький. Від імені міського голови він привітав підприємців з нагоди професійного свята та зазначив: «Взявши на себе відповідальність самотужки вести власну справу, ви показали,що можна вдало працювати та розвивати бізнес в умовах сьогодення. Задля розвитку Сєвєродонецька важливу роль грає наповнення міського бюджету. І його наповненню ви сприяєте у повній мірі. Тож, бажаю вашому бізнесу процвітання. Нехай ваша підприємницька діяльність приносить задоволення та прибутки!», - підкреслив Сергій Зарецький.

Грамотами та подарунками від міськради у різних номінаціях нагороджені підприємці:

Номінація «Найпопулярніший магазин канцелярських товарів»: ФОП Сібілєва І.О.;

Номінація«Найпопулярніший магазин непродовольчих товарів»: ФОП Сулаєва Л.Л., магазин «Милашка» (І.О. Длінна), магазин «Взуття» (В.І. Пивоваров).

Номінація «Найпопулярніша поліграфія»: ФОП Цвєтний І.В., ТОВ «Інтер-Пульс» (С.А. Новохатній).

Номінація «Найпопулярніше підприємство в будівельній сфері»: ТОВ «Пожзахист-Сервіс» (А.М. Потоцький)

Номінація «Найпопулярніша сфера послуг з технічної підтримки концертних заходів»: ФОП Семенова А.Є.

Номінація «Найпопулярніший магазин продовольчих товарів»: Магазин «Сім’я» «Гведеон» (О.І. Моїсєєнко), Магазин «Сумчанка» (Т.І. Кузнєцова).

Номінація«Найпопулярніше наукове підприємство»: ПрАТ «Сєвєродонецьке науково-виробниче об’єднання «Імпульс» (Президент – В.В. Єлісєєв, директор – О.А. Журба), ТОВ НДПІ «Водоочисні технології» (Генеральний директор – М.В. Івонін).

Номінація «Найпопулярніше промислове підприємство»: ТОВ «Сєвєродонецькийзавод теплоізоляційних виробів» (Директор – О.Ю. Горячев).

Номінація «Найпопулярніше підприємство в сфері медичної діяльності»: ТОВ НВФ «Мікрохім» (М.О. Бренер).

Номінація «Найпопулярніше підприємство в сфері оптової торгівлі»: Мясо сфера (ФОП Кукліна).

Номінація «Найпопулярніший ресторан/кафе»: Еспресо бар "KaVa" (Т.В. Деміденко).

Номінація «Найпопулярніший торговий центр/супермаркет»: Магазин «Велика Кишеня» (І.М. Душко).

Номінація «Найпопулярніше підприємство в сфері послуг»: ФОП Абрамов Д.Б., КП «ЄАДС м. Сєвєродонецька» (В.І. Тарасов), Перукарня «Марія-Стиль» (М.Ф. Дікусарова), Салон-перукарня «Центр-Ексклюзив» (С.В. Огієнко), ФОП Бєляєва О.А., Фото салон «Ракурс» (Р.М. Севостьянов).

Номінація «Найпопулярніша агенція нерухомості»: ТОВ Агенція нерухомості «Дісконт» (С.І. Барановський).

Номінація «Найпопулярніша автозаправна станція»: ТОВ «Парус» (О.Ю. Позняков).

Подяки від міськради отримали: Магазин «Канцлер» (І.О. Зорік), ФОП Прокопенко О.С., ФОП Стяжкіна С.Ю., ФОП Голомазова І.А., ФОП Сівер Ю.В., ПП «Бірюзе» (І.Д. Воскобойнікова), Магазин «Watsons» (О.І. Асєєва), Магазин «ПроСтор» (Е.А. Приймачов), Магазин «Каблучок» (О.В. Ковальова), Магазин взуття «Леопард» (О.М. Кравченко), ФОП Даниленко М.В., ФОП Зубков Ю.С., ФОП Жиленко Т.П., ПП «ВКП «Пєтіт» (В.М. Петров), ФОП Димніч Ю.С., ДП «Набат» (О.О Зеленець, ТОВ «БК СІРІУС» (О.І. Казаков), ФОП Любченко В.О., ФОП Коцарь Є.В., ФОП Єрьоміна О.М., ВКФ «ТОВ «ТАНА» (С.О. Войтюк), ТОВ «НОВОФЕРТ» (В.В. Горобець), ПП «Дол-інвест» (Ю.О. Лопаєнко), Магазин «Медтехніка» (Н.О. Зарецька), ФОП Ященко Ю.М. (Оптовичок), ФОП Сотнікова К.К., ФЛП Князєв О.В., ТОВ «ОНЄГА» (Галєнко Е.А.), Ресторан «Мир» з літнім майданчиком (О.М. Чумак), Кафе «Грузія» (Н.Г. Лемонджава), Магазин «Сільпо» (Н.М. Берестовая), Перукарня «Модна цирульня» (О.М. Сидорова), Дом краси «Visavi» (С.М. Лобак), Дитяча перукарня «Модна кроха» (О.С. Винокурова), Фото салон (Т.А. Любенко).

Концертну програму для підприємців підготували міські творчі колективи.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю

Сєвєродонецької міської ради