В Сєвєродонецьку гурт «Тінь сонця» представив свій новий альбом «Буремний край»

31-10-2016

29 жовтня в сєверодонецькому міському Палаці культури відбувся концерт української фолк-метал групи «Тінь сонця».

До нашого міста музиканти завітали в рамках всеукраїнського туру в підтримку свого вже п’ятого альбому «Буремний край». Турне хлопці розпочали зі східної частини України. Тут вони дають концерти безкоштовно, оскільки хочуть в цей непростий для донбаського краю час підтримати місцевих жителів, висловити їм свою підтримку. В подібному форматі музиканти виступили в Сєвєродонецьку вже вдруге. І в обох випадках творчість хлопців, які піднімають в своїх композиціях актуальні теми та проблеми українців, сприймалася місцевою публікою «на ура».

В міському Палаці культури був аншлаг. Бажаючих послухати улюблений гурт набрався повний зал з балконом. Тут можна було помітити людей у вишиванках. Патріотичній атмосфері сприяли українські прапори, якими в різних кінцях залу люди розмахували в такт енергійним пісням.

В цей вечір музиканти, окрім пісень з нового альбому, виконали старі знайомі та улюблені композиції. «Коли на серці сумно», «Слобожанський рок-н-рол», «Де зорі нагадують тебе», «Народна війна» та інші звучали не тільки зі сцени, а й підспівувалися слухачами. Деякі ж не соромилися і пританцювувати.

Концерт тривав більше двох з половиною годин. Однак сєвєродончани не хотіли відпускати музикантів, і коли ті, попрощавшись, пішли зі сцени, зал в єдиному пориві покликав гурт «на біс».  Хлопці не змогли відмовити сєвєродончанам і заспівали ще одну пісню.

Концерт відбувся за підтримки Сєвєродонецької міської ради в цілому та секретаря міськради, в.о. міського голови Ігоря Миколайовича Буткова. Він також був присутнім на концерті, а у фіналі заходу вийшов на сцену, щоб подякувати музикантам та звернутися до містян.

«Шановні сєвєродончани. Я радий, що ми в цьому залі разом були на цьому концерті. Дякую музикантам за свято, яке вони нам подарували. Нам потрібна воля та свобода в нашій країні. І я вірю, що ми її здобудемо», - сказав Ігор Бутков. Також секретар міськради подарував музикантам квіти, картини та творчі роботи, виконані сєвєродонецькою молоддю.

Завершився захід акапельним виконанням Гімну України.

"СВ"