В Сєвєродонецькому дитячо-юнацькому комплексі «Юність» клуб «Восход» влаштував свято мікрорайону

22-09-2021

21 вересня біля клубу «Восход» СДЮК «Юність» відбулося свято мікрорайону.

Багаточисельним друзям Сєвєродонецького дитячо-юнацького комплексу «Юність» була влаштована ігрова програма від аніматорської студії «Фанати свята», виступи творчих колективів закладу, цікаві локації з мольбертами, гра в класики, запуск паперових літачків та подарунки від Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації.

Навіть не дивлячись на невеличкий дощ, вихованці закладу та діти з навколишніх будинків нікуди не розбігалися, а продовжували святкування.

За словами директора СДЮК «Юність» Рубена Хачатурова захід пройшов напрочуд вдало та цікаво, за що він окремо подякував методисту Олександрі Гельман та колективу клубу «Восход».