В ГО «ДІА-Світ» подякували Олександру Стрюку, УСЗН та всім небайдужим за підтримку

20-01-2022

Громадська організація «ДІА-Світ» на своїй сторінці в соціальній мережі Meta Platforms, Inc. (Facebook) виставила ]]>пост]]> з подякою керівнику Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрація Олександру Стрюку, Управлінню соціального захисту населення СМВЦА та всім, хто допомагає полегшити життя сім'ям з дітьми, хворими на цукровий діабет:

«Розпорядженням керівника Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації затверджено «Комплексну цільову програму Сєвєродонецької міської територіальної громади «Турбота» на 2022 рік»!

Сім'ї Сєвєродонецької міської територіальної громади, де виховуються діти з інвалідністю, отримуватимуть щомісячну фінансову допомогу! Витрати на лікування дітей з інвалідністю значно перебільшують суму державної допомоги по інвалідності. Різницю батькам доводиться відривати від сімейного бюджету. Тому будь-яка стороння матеріальна допомога не буває зайвою!

Крім того, в цьому році також отримуватимуть щомісячну фінансову допомогу особи, хворі на цукровий діабет, віком від 18 до 23 років, які є здобувачами освіти за денною формою навчання в вищих, або професійно-технічних навчальних закладах та які мешкають на території Сєвєродонецької міської територіальної громади, для забезпечення засобами контролю над діабетом.

А також виділені кошти для компенсації за надання соціальної послуги «Супровід під час інклюзивного навчання», в рамках пілотного проєкту «Розвиток соціальних послуг» (згідно постанови КМУ від 03.03.2020 № 204) для 32 сімей!

Висловлюємо щиру подяку керівнику Військово-цивільна адміністрація міста Сєвєродонецька Олександру Стрюку, УПтаСЗН ВЦА м. Сєвєродонецьк та всім, хто допомагає нам полегшити життя сім'ям з дітьми, хворими на цукровий діабет!»

]]>https://www.facebook.com/GO.Dia.World/posts/3333777006851406]]>

Средняя: 5 (2 оценок)