Увага, перекриття дорожнього руху!

19-07-2019

У зв’язку із проведенням масових заходів з нагоди відзначення 5-ї річниці визволення міста Сєвєродонецька від незаконних військових формувань, що відбудуться  22.07.2019р. з 15-00 до 23-30, буде тимчасово обмежуватися дорожній рух по проспекту Центральний (парна сторона) від вул.Гагаріна до вул.Новікова та від вул.Новікова по пр-т. Ценральний (непарна сторона) до вул.Гагаріна, по пр-т Гвардійський на дорожніх розворотах біля магазину «Городок» та магазину « Натуральні продукти» згідно схеми.

Рух маршрутних таксі маршрутів №110 та №101, буде здійснюватись за зміненими схемами.

22.07.2019р. з 15.00 до 23.30 - рух тролейбусів маршруту №6 здійснюватися не буде.

Шановні автомобілісти та мешканці міста, просимо прийняти дану інформацію до уваги при плануванні своїх поїздок!

Вибачаємося за тимчасову незручність!

Сектор транспорту та зв’язку Департаменту
економічного розвитку Сєвєродонецької міської ради