Установчі збори з формування нового складу Громадської ради при Сєвєродонецькій міській раді відбулися

20-04-2017

18 квітня 2017 року відбулися установчі збори з формування нового складу Громадської ради при Сєвєродонецькій міській раді. До нового складу Громадської ради увійшли всі 32 представника інститутів громадянського суспільства, які подали заяви до участі в установчих зборах. Обрано керівний склад Громадської ради. Її очолив Олексій Малеванець, голова Сєвєродонецького міського осередку Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України» МВ м. Сєвєродонецька територіального відділення «Асоціація платників податків України» в Луганській області. Визначились також з датою наступного засідання. Його заплановано провести 27 квітня 2017 року.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Сєвєродонецької міської ради