Ви тут:

Успіх сєвєродонецьких підводників на Чемпіонаті Європи з підводного орієнтування

13-09-2018
Категорія:

З черговим успіхом повернулися додому вихованці сєвєродонецької СДЮСТШ ВВС «Садко» з 22 Чемпіонату Європи з підводного орієнтування, який проходив з 27 серпня по 2 вересня в Угорщині.

У змаганнях взяли участь понад 100 спортсменів з 12 європейських країн. Національну збірну команду України представляли 8 спортсменів-підводників, 5 з яких вихованці сєвєродонецької школи. Змагання проходили в двох категоріях - «дорослі» та «юніори» до 21 року.

Так, перший день змагань одразу приніс українській чоловічій парі (ЗМС Золотов О. (Сєвєродонецьк) та ЗМС Котов М. (Харків)) «золото» у вправі «Карта». Жіноча «двійка» - ЗМС Сенічкіна К. (Сєвєродонецьк) і МСМК Кузьміна М. (Харків) посіла четверте місце.

У другий день МС Зубко Єлизавета, також вихованка сєвєродонецькой школи «Садко», була першою у вправі «Зірка» серед дівчат.

У третій день відзначилася сєвєродончанка Зарецька Марія - дебютант команди, яка завоювала «бронзу» у вправі «Орієнтири» серед дівчат і виконала норматив Майстра спорту України.

В останній день змагань спортсмени боролися у «групових вправах». І тут знову не було рівних чоловічій збірній команді України (Золотов О., Котов М., Золотов Є. і Михайлов А.). Друге місце посіла чоловіча команда з Німеччини, а третє - збірна Чехії. Жіноча збірна України (Сенічкіна К., Кузьміна М., Зубко Е. і Зарецька М.) посіла шосте місце.

Попереду у сєвєродонецьких спортсменів-підводників Фінал Кубка Світу з плавання в ластах, який пройде з 20 по 24 вересня в Таїланді.