Урок взаємодії  влади та громади

11-09-2017

6 вересня у приміщенні Сєвєродонецької міської ради відбувся одноденний семінар для депутатів міських, селищних, обласних та районних рад.
У ході заходу були розглянуті питання про створення, функції та роботу наглядових рад комунальних підприємств, інструменти взаємодії влади і громади, а також питання запобігання конфлікту інтересів та протидії корупції в комунальних установах.
У заході взяли участь в. о. першого заступника міського голови Сергій Зарецький, заступник міського голови Олексій Ярош, депутати Сєвєродонецької та Старобільської міських рад, Ново­псковської селищної ради, представники неурядових організацій та громадськість.
Головним спікером виступив експерт Інституту політичної освіти, керівник програми практичної політики, громадський діяч Олександр Солонтай, який поділився своїми знаннями та навичками щодо участі населення в суспільно-політичних процесах і надав друковані матеріали про права та обов’язки депутатів різних рівнів, міського голови і методи громадського контролю за органами влади.

Семінар проходив у рамках реалізації проекту «Київський Діалог», що був створений та ініційований на суспільних засадах керівною групою, яка складається з науковців, представників неурядових організацій, журналістів, представників фондів з України та Німеччини, заради партнерської спів­праці.
Інституціями, що сприяють і підтримують цей проект, є Фонд Роберта Боша, Міністерство Закордонних Справ ФРН, Німецький Союз громадян Східної Європи, Фонд Генріха Боля та Польсько-німецько-­український Фонд (РАUCI).
Метою проекту «Київський Діалог» є поширення знань про Україну в ЄС та про європейські процеси і цінності в Україні, сприяння таким чином формуванню позитивного ставлення до Європи та підтримка подальшої демократизації країни.

Олеся ПЕТРОВА