Урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування

08-12-2017

7 грудня у залі засідань міської ради відбулися урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування. До працівників виконавчих органів міської ради звернувся заступник міського голови Олександр Ольшанський:

«Шановні друзі, дозвольте від імені міського голови Валентина Васильовича Казакова передати привітання: щастя, здоров'я і благополуччя. Щоб хотілося сказати: ми з вами знаходимося на передовому боці забезпечення життєдіяльності міста. Ми з вами, кожен на своєму робочому місці, захищаємо наших жителів, робимо все, щоб їм жилося спокійно, добре, якісно, і хочу подякувати вам за те, що ви віддаєте своїй роботі тепло, серце, душу, що незалежно від ситуації ви все одно якісно та на високому рівні виконуєте свою роботу. І за це вам низький уклін і величезне спасибі! Бажаю благополуччя вашим сім'ям, бажаю, щоб закінчилася війна, і ми нарешті почали жити днем завтрашнім, а не лише сьогоднішнім. І найголовніше: вірте в себе, вірте в те, що ви зможете змінити щось в цій країні, якщо ми поміняємо щось у своєму місті, якщо всі міста будуть багатими, сильними, то буде сильною і наша країна - улюблена наша Україна. Зі святом вас, з Днем місцевого самоврядування!».

Грамотами та подяками міської ради за вагомі досягнення у праці, високий професіоналізм, усвідомлене почуття відповідальності за доручену справу та з нагоди Дня місцевого самоврядування керівництво міськради нагородило працівників виконавчих органів.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю міської ради