УПтаСЗН Сєвєродонецької міськради отримало мобільний кейс для надання послуг на дому немобільним верствам населення

28-01-2020

Управління праці та соціального захисту населення Сєвєродонецької міської ради зможе надавати послуги маломобільним верствам населення просто на дому під час виїзного прийому. Це зокрема прийом документів для надання пільг та субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, прийом заяв на всі види державної соціальної допомоги.

28 січня такий комплект портативної техніки «Мобільний кейс» було урочисто вручено заступником представника Верховного Комісара ООН у справах біженців в Україні Ноєль Калхун і головою Луганської ОДА Сергієм Гайдаєм.

Заступник міського голови Ірина Степаненко щиро подякувала від Сєвєродонецької міської ради, всієї громади за таке необхідне обладнання, яке спростить надання адмінпослуг УПтаСЗН певним категоріям громадян.

Ще шість мобільних кейсів отримали управління праці та соцзахисту населення Старобільської, Міловської, Біловодської, Новоайдарської і Марківської райдержадміністрацій, Лисичанської міськради. Передача мобільних кейсів відбулась у рамках міжнародної співпраці ЛОДА з УВКБ ООН.

Такі мобільні кейси призначені для того, щоб УПтаСЗН могли надавати цілий спектр послуг на відстані. «Мобільний кейс» - це мобільне робоче місце, яке обладнано ноутбуком, портативними сканером і принтером, приладами для зчитування та для доступу до Інтернету, всім необхідним ліцензійним програмним забезпеченням тощо.

Заступник представника Верховного Комісара ООН у справах біженців в Україні Ноєль Калхун у своєму інтерв’ю зокрема зазначила: «Завжди будуть люди, особливо похилого віку, які потребують допомоги та можливості скористатись послугами на відстані. Непотрібно нікого залишати осторонь: ні бабусь, ні дідусів, ні того, хто мешкає у віддалених населених пунктах».

Також під час заходу кожним представником громад підписано договір. Залишилось найближчим часом запровадити новий сервіс у роботу.