У складі міської ради чотири нових депутати

31-01-2018

На пленарному засіданні тридцять восьмої (позачергової) сесії міської ради, яка відбулась 30 січня 2018 року, голова Сєвєродонецької міської виборчої комісії Іван Ворошилов зачитав постанови міськвиборчкому про реєстрацію депутатом Сєвєродонецької міської ради Ткачука Вячеслава Петровича, якого визнано обраним за списком БПП «Солідарність», замість депутата Сергія Самарського, що трагічно загинув у листопаді минулого року.

31 січня 2018 року на пленарному засіданні тридцять дев'ятої (позачергової) сесії міської ради голова Сєвєродонецького міськвиборчкому Іван Ворошилов довів до відома депутатів постанови міської виборчої комісії про визнання Зарецького С.В., Яроша О.І., Пригеби Г.В. такими, які відмовилися від депутатського мандата Сєвєродонецької міської ради Луганської області, та визнання обраними депутатами Сєвєродонецької міської ради Луганської області наступних за черговістю кандидатів, а саме:

• Шевченка Володимира Івановича від місцевої організації ПП «Наш край»;
  • Сафронову Ірину Олександрівну від місцевої організації Радикальної партії Олега Ляшка;
  • Александрова Сергія Олександровича від місцевої організації Радикальної партії Олега Ляшка.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Сєвєродонецької міської ради