У Сиротиному відсвяткували День селища

19-09-2017

Традиційно у третю неділю вересня Сиротине святкує День селища. Цього року головні святкові заходи відбулися 17 вересня на площі біля селищної ради.

В урочистостях взяли участь заступники міського голови Сергій Зарецький та Григорій Пригеба, голова Сиротинської селищної ради Василь Попов.

В.о. першого заступника міського голови Сергій Зарецький зазначив, що на порядку денному у керівництва міста стоїть також розвиток селищ, прилеглих до Сєвєродонецька. «Сиротине – прекрасне селище, яке потребує уваги міської влади. Впевнений, що разом нам вдасться подолати всі труднощі і зробити селище ще краще та комфортніше для його мешканців і гостей!» - сказав Сергій Зарецький.

Не обійшовся День селища Сиротине без пісень, конкурсів, розваг, аніматорів для дітей. Їх підготували вихованці Сєвєродонецького дитячо-юнацького комплексу «Юність». Також для мешканців і гостей Сиротиного заспівав народний хор «Козачі наспіви» міського Палацу культури.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Сєвєродонецької міської ради