У Сєвєродонецьку заборонено відвідування населенням кладовищ, місць окремих поховань у традиційні післяпасхальні поминальні дні

24-04-2020

23 квітня під головуванням заступника міського голови, начальника Фонду комунального майна міської ради, першого заступника голови міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Олександра Ольшанського відбулось засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

За результатами засідання комісія вирішила:

1. Вжити заходів щодо заборони відвідування населенням кладовищ, місць окремих поховань у традиційні післяпасхальні (післявеликодні) поминальні дні, крім випадків здійснення поховання померлого за умовами ритуальних обрядів з дотриманням протиепідемічних правил, зокрема участі не більше ніж 10 осіб та забезпечення відстані між присутніми не менше ніж 1,5 метри.

2. Сєвєродонецькому відділу поліції ГУ НП України у Луганській області провести комплекс заходів та роз’яснювальну роботу серед населення щодо виконання п.1.

Таке рішення прийнято на виконання доручення Прем’єр-міністра України за результатами наради членів Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 21.04.2020р., з урахуванням постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020р. №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», постанови Головного державного санітарного лікаря України від 21.04.2020р. №11 та розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Луганської облдержадміністрації від 22.04.2020р. №17