У Сєвєродонецьку вшанували пам’ять загиблих чорнобильців

14-12-2016

14 грудня в Сєвєродонецьку відбувся мітинг-реквієм з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильської АЕС.

У заході брали участь ліквідатори аварії на ЧАЕС, керівництво міста, представники Луганської ОДА, силових структур, громадськості. Слово взяв секретар міської ради Ігор Миколайович Бутков. «30 років минуло з моменту тієї страшної катастрофи. Тоді наші співвітчизники першими стали на боротьбу з радіоактивним лихом. Вони не задумувались над наслідками, які можуть статися з їх здоров’ям. Вони просто виконували свій громадянський обов’язок. І багато хто з них поплатився за це найдорожчим – своїм життям. Ті ж, хто залишилися в живих, й через тридцять років продовжує відчувати на власному здоров’ї наслідки тієї катастрофи. На жаль, у нашій країні належним чином не дбають про героїв Чорнобиля. Низькі соціальні виплати, відсутність чіткої системи захисту ваших прав, лікування та обстеження. Ви гідні більш достойного, кращого життя. У Сєвєродонецькій міській раді з повагою відносяться до вашого подвигу. Ми плідно співпрацюємо з міською організацією ліквідаторів аварії на ЧАЕС та будемо й надалі робити все, що від нас залежить, щоб ви жили якомога краще та безтурботніше. Здоров’я вам, миру та злагоди. Низький вам уклін», - сказав Ігор Бутков.

Також під час заходу секретар міськради нагородив грамотами та цінними подарунками сєверодонецьких ліквідаторів аварії на ЧАЕС.

У ході мітингу присутні вшанували пам’ять загиблих під час тієї катастрофи хвилиною мовчання. Завершився захід покладанням квітів до пам’ятника Героям Чорнобиля.

"СВ"